Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nylony

warto nosic nylonowe ponczochy?

Polecane posty

Gość nylony

sa wygodne nie odpinaja sie ani nic? sa warte tej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nosze i sobie
jak najbardziej chwale ;) ... a ile radosci dają mojemu mówie ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nylony
a jakiej firmy sa najleprze? Promessa a Ty nosisz takie ponczochy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyloniareczka
Ja tam noszę i bardzo lubię.Nawet latem jak jest chłodniej.Moje ulubione firmy to Eva i Cervin. Niestety te drugie są drogie, no ale można zaszaleć na jakąś okazję. I pamiętajcie , że pończochy nylonowe trzeba nosić z porządnym pasem do pończoch, a nie jakimś cieniutkim - sypialnianym ! Najlepiej jak ma 6 żabek , wtedy nic się nie odepnie - nawet w tańcu , czy długim siedzeniu , np. w biurze. Wiem , bo sprawdziłam. A pasy do pończoch - najlepsze są z Rago ( można niestety kupić tylko w necie), szersze są też z Naturany, jeden model z Gorsenii. Jest nawet jeden polski z Mitexu- bardzo porządny. Dziwię się ,że tak mało kobiet chodzi w prawdziwych pończochach, bo są o wiele lepsze od rajstop i to na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tak
Ja tam noszę na codzień. I niewyobrażam sobie powrotu do rajstop. Koleżanka ma rację - dobry pas to podstawa. Dodam ,że jak jest ciepło to pod szerszy pas nie zakłada się już niczego, tzn. wszystko zasłonięte , a od spodu luzik.Ja np kupiłam sobie z Gorsenii za ok.50 zł taki http://www.bodyfan.pl/photo/1619.jpg i jestem z niego zadowolona. Latam w nim do pracy, na zakupy, i nic się nie odpina.Dodatkowo też modeluje. Nie kazde rajstopy to potrafią. Z pończoch raczej zwykłe do pasa- nylony są drogawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz ....
Jak to tak bez majtek? Nie odważyłabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinianka
Nie lepiej tak z takim klejem i do nich juz nie trzeba pasa? Mialam takie jedne ale sie osuwaly i zniechecily mnie do wszystkich ponczoch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tak
Chyba myślisz o samonośnych z paskamio silikonowymi. Czasem się zsuwają. Te lepsze nie. Nie zniechęcaj się bo czasem jak jest cieplej to pończochy to jedyne wyjście , żeby się nie zagotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze czasami samonośne, no i dopiero po kilku praniach jz sie tak nie trzymaja, zreszta moim zdaniem dra sie tak samo jak rajstopy. Ale chcalam zapytac o jedno, dlaczego nalezy nosic taki szeroki pas? [wyglada jak pancerz i nie wyobrazam sobie czegos takiego latem, a i estetycznie tez to nie wyglada jak dla mnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no wlasnie nie. Nigdy nie mialam, a jak odladam bielizne w necie, to widze, ze te pasy sa rozne stad moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tak
No właśnie. Dużo z nich nadaje się tylko do sypialni i na jakieś krótkie wyjście. Do nylonów które nie są za bardzo elastyczne i same trzymać się nie bedą potrzebne są solidne pasy, własnie te szersze. Najlepsze są z Rago , ale drogie po 120 zł.Pokażę ci parę http://ponczochy.republika.pl/rago_pliki/23bl.jpg http://ponczochy.republika.pl/rago_pliki/55.jpg http://ponczochy.republika.pl/rago_pliki/1359_mid.jpg http://ponczochy.republika.pl/rago_pliki/65_back.jpg Te mają po 6 żabek ,żeby super trzymały i mogą służyć za bieliznę korygującą, można je też nosić bez majtek pod spodem , bo dobrze wszysyko kryją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha juz chyba zrozumialam dlaczego, ponczochy samonosne, one jednak same w sobie przylegaja do nogi, a nylony sa nierozciagliwe. Dziekuje za linki, a czy one sie nadają na taka intymna randke, ze tak powiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak tak
Coś nie chodzi ten link. Na randkę - pewnie ,że się nadają szczególnie 1 i 2. Samo to ,że będziesz miała pończochy i jeszcze pas ruszy faceta, bo to takie eleganckie i nietypowe. A jeszcze jakbyś spróbowała nie założyć pod pas niczego - to dopiero niespodzianka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitko
Dla mnie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w temacie 23
Fajny temat.Profesjonalne porady, skorzystam, bo sama mam zamiar przerzucić się na pończochy. Coraz więcej moich kumpelek tak robi. Na razie zacznę chyba od samonośnych. Poradźcie jakie są dobre na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa w temacie 23
Ale jakie samonośne , czy do pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na początek
Są i takie i takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwta
A ja tam nie mogę się przełamać do pończoch , noszenie ich wydaje mi się dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samonośne są boskie
wygodne, nic się nie zsuwa, nic nie uwiera... noszę nawet zimą zamiast rajstop. takie do pasa mnie wkurzają, żabki nie chcą się porządnie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyloniareczka
Zabki się nie trzymają bo masz słabe pasy do pończoch .Porządne pasy mają metalowe żabki i nie mają prawa puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak siedzicie to te zabki
od tylu nie uwieraja was w nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nyloniareczka
Nie uwierają , jak pas dobry to wszystko OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynadodatnia
Tak się ubiera moja Mama - zawsze tylko i wyłącznie eleganckie pończochy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuśka79
Pończoszki są bardzo seksowne - to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna i ciekawa
Jak można w takie upały wytrzymać w pasku, który wyżej opisujecie? Po drugie rzeczywiście problem w mroźną zimę - między majtami a pończochami jest przerwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×