Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

hej... mam do was pytanko... a zarazem jestem nowa na tym forum... wspolzylam w Maju w dni plodne z chlopakiem... od tamtego czasu czuje sie dziwnie... ale jednak normalnie mialam od tamtej pory 3 okresy... robilam test na samym poczatku aole wyszedl negatywny... te 3 okresy sa calkowicie rozregulowane... chodzi mi tu o cykle... 32,28 i ostatni 33 dni... gdyby nie to ze mam dziwnie zaokraglony brzuch moze wcale bym sie tym nie przejmowala... zawsze nie mialam brzucha bylam wrecz plaska... a teraz wystaje a eczasem wieczorami to okropnie....dol brzuszka mi sie wyrownal z gora ktora zaczela wystawac... no i przytylam pare kilo od maja.,... co nigdy mi sie nie zdarzalo bo utrzymywalam swoja wage... Od maja tez dziwnie sie czuje... juz teraz mdlosci w sumie minely tylko czasem wystepuja... ale dziwi mnie codzienna zgaga... kiedys nie mialam jej wogole i nie wiedzialam co to jest wogole... no i bole brzucha przez te 3 cykle... powiekszone piersi... zylki na piersiach... nie wiem co mam myslec... oczywiscie ide do ginekologa w najblizszym czasie ale chcialabym wiedziec czy ktoras z was zna taki przypadek? moze wypowiecie sie na moj temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob jeszcze raz test... teraz juz napewno wyjdzie wiarygodny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnaś pójść do lekarza bo to oznaki ciąży a krwawienia też się zdażają na początku ciąży choć u nie wielu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża
możliwe że jesteś w ciąży ale też możliwe ze ze stresu sobie wmawiasz różne rzecy bo brzuszek to dopiero się zaokrągla ok. 4 - 5 miesiąca zgaga również wystepuje pod koniec ciąży gdyż jest to spowodowane uciskiem macicy na żołądek a na początku ciąży raczej nie ma co uciskać no i okres raczej nie występuje aż trzy razy co najwyżej raz czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kretyyyynkii
to nie sa oznaki ciazy tylko rozstroju hormonalnego! nie strasz dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×