Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OlĆc

Długie ciemne odrosty.. Ratunku.!.

Polecane posty

Gość OlĆc

Niegdyś mialam dlugie ciemne wlosy. Jednak zawsze marzylam o blondzie i 2 lata temu zaczela się moja przygoda z Farbami do włosów. Postanowilam zrobic sobie b lond pasemka raz i drugi, jednak nie zadowalalo mnie to. Fryzjerka powiedziala ze szampon koloryzujący tez nei chwyci. W domowym zaciszu kupilam blond farbę L'oreal Casting. Oczywiscie efekt nie byl nawet w polowie podobny do zamierzonego. Po jakims czasei pofarbowalam drugi raz. Niestety odrosty staly się koszmarnie widoczne a blond- sredni. Wlosy mialam bardzo zniszczone, dlatego zaczelam nakladc szampony koloryzujące. lepiej czulam się w ciemniejszych kolorach [ czekladowy brąz Marion'u, sredni brąz Palette]. Teraz odrosty mam juz ok. 5 cm ,zeby je sciac musialabym czekac b. b ludo. Naturalny kolor wlosow to ciemny brąz. Czy mogę zafarbowac jakoś wlosy.? Zeby przykryć te pozal się Boze blond i cieszyc się ciemnym brązem na calej dlugości.?. Jezel itak to jakiej firmy ma byc farba, nakladac jej wiecej na ciemniejszy odrost, czy jaśniejszą calość.? Ratunku! Po mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×