Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anusiaa112

prawdopodobienstwo, test, niepewność..

Polecane posty

Gość anusiaa112

witam.staramy sie z mezem o dziecko i mam pewne watpiwosci w tym temacie.21 lipca mialam pierwszy dzien ostatniego cyklu ktory zazwyczaj trwa u mnie 29-30 dni. od poniedzialku tego tygodnia zaczelismy "dzialac".jakie jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze?(to moje pierwsze starania)wiem ze presja i zbyt duze myslenie o tym nie sprzyja dlatego staram sie wyluzowac i po prostu robic swoje, ale bardzo chcialabym juz wiedziec.czy sa jakies testy ktore jakos szybciej wykrywają ciaze?dodam, ze przez wczesniejszy okres odzywialam sie dobrze i bralam kwas foliowy a po stosunku stsralam sie lezec z nogami w górze podobno to pomaga.od poczatku tyg z dnia na dzien czuje sie troche dziwnie, czesciej oddaje mocz i jestem bardzo zmeczona pomimo ze spedzam cale dnie na odpoczynku mam rowniez czasem zawroty glowy kiedy wstaje z lozka.nie wiem czy jest to spowodowane jakims moim nastawieniem psychicznym choc staram sie nie myslec, czy po prostu moze byc to spowodowane bardzo wczesna ciąża.chcialabym juz wiedziec..prosze jesli ktos moze pomoc to z gory dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×