Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goli7

szukam porady

Polecane posty

Gość goli7

kupiłam na wesele czarną suknię-jest długa.Czy mogę w niej pójść na ślub chrześniaczki?Przed zakupem nie wiedziałam,że w tym kolorze nie idzie się na wesela.Dokupiłam dodatki czerwone,nie wiem co z tym fantem zrobić?:))Z góry dziękuję za odpowiedzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia . dobra . rada
Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma;) zasadniczno w czerni się nie chodzi na wesela, ale skoro nie masz wyjścia - pamietaj, żeby chociaż minę miec bardzo pogodną:) no i te dodatki, plus atrakcyjny makijaż, powinny robić jak najmniej przygnębiające wrażenie! Czerwona szmika - obowiązkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
to może kupić nową suknię?Muszę przyznać,że w tej dobrze się czuję.Sama nie wiem co robić:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
już na samą myśl o weselu nie chce mi się tam iść,same problemy:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
proszę piszcie i doradźcie mi,jestem zrospaczona i załamana:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia . dobra . rada
Wiesz, jeżeli to nie jest dla ciebie zbyt duży wydatek, to może faktycznie kup inną, taką, do której pasują te nowe, czerwone dodatki i problemu nie będzie. Ale - skoro dobrze się czujesz w tej czarnej - to ja bym na twoim miejscu chyba jednak zaryzykowała... i poszła w tym, co mam. Jezeli tych czerwonych dodatków jest dużo - nie tylko buty i torebka, ale też biżuteria: kolczyki, pierścionek, bransoletka i/lub naszyjnik, a może nawet i jakiś ładny, czerwony szal, to ta czerń bedzie wystarczajaco - moim zdaniem - przełamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
suknia jest na wąskich ramiączkach,od pasa w górę ma drobne koraliki.Kupiłam czerwony szal z cekinkami.torebkę i buty.Myślałam o srebrnej biżuterii.Suknia jet dopasowana i leży jak ulał.Dół sukni jest fikuśny,rozkloszowany-jest to typowa suknia na zabawę.Nie chcę wyglądać jak dziwadło na weselu,bo na samą myśl robi mi się niedobrze.Suknia jest elegancka i każdej osobie która ją widziała podoba się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia . dobra . rada
Nie musisz się wobec tego "szczypać". Przekonały mnie te koraliki i szal z cekinami:) tylko naprawdę zastanów się nad biżuterią - nie musisz od razu wystąpić w garniturze rubinów, ale coś z czerwonym byłoby wskazane. No i czerwona szminka, mówię poważnie:) nieodzowna:) Wiesz, jest też zasada, ze na wesela nie chodzi się w bieli - bo to kolor zarezerwowany w tym dniu dla panny młodej. Dwa tygodnie temu byłam na ślubie, gdzie chyba ze trzy kobitki wystąpiły w kremowych - własciwie białych - kreacjach... Jedna miała np. biały kostium, inna - lekką sukieneczkę...I nie miały z tego powodu żadnych kompleksów. Chcociaż - teoretycznie - powinny... ;) Więc nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
wiesz jestem nie zorientowana,ostatnio nanślubie byłam 22 lata temu i na dodatek na własnym.Gdybym wiedziała przed zakupami,że takie znaczenie ma kolor sukni mój wybór byłby zapewne inny.Kuiłabym ten sam krój tylko w innym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym walnela bardzo grube
czerwone albo inne kolorowe korale ( bo szal i tak zdejmiesz do tanca.) No i jeszce drugi akcent czerwonym, wiecej nie, bo wyjdzie wiocha. Teraz modne jest zestawianie z czernia kilku roznych mocnych kolorow - np zielony pASEK, zolte buty,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goli7
no faktycznie chyba korale czerwone będą ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ją włożyła:) ale raczej nie zakładaj do niej wielgachnych korali, bo ta sukienka jest na to zbyt subtelna... tak myślę:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję za radę,myślałam o jakimś wisiorku i kolczykach.Teraz muszę coś takiego kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×