Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goli7

jaka sukienka na wesele??

Polecane posty

Gość gość
Ja swoją kreacje na wesele brata kupiłam na stronie allinside.pl. Jest tam bardzo duży wybór ciekawych rzeczy, dobierzesz również tam fajne dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tupconka
Pewnie, że możesz. Po prostu załóż do tego jakiś kolorowy dodatek. A może kolorowe rzęsy? Zobacz sobie http://noblelashes.pl/ Tym uatrakcyjniłabyś swój wygląd i rozjaśniła stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem czarna sukienka na ślub to kiepski pomysł. Kojarzy się wszystkim z pogrzebem a to przecież ma być radosny dzień :) Ja postawiłabym na klasyczną koktajlową sukienkę np. tego typu http://www.lattore.pl/sukienka-marcelina.html i do tego srebrne szpileczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Estetyczna sukienka na wesele - http://www.navona.pl Tzn. macie tam bardzo różne, ale to sami musicie sobie dopasować odpowiednie pod swój styl. A ogólnie mnie było o wiele łatwiej wybrać to z sieci, niż szukać na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz eleganckiej sukienki? Postaw na model K213! Ma piękną białą górę z uroczymi guzikami oraz ciemnoniebieski dół z białym paseczkiem. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj tutaj https://naia.com.pl/sukienki . Sama często kupuję w sklepie Naia i bardzo sobie chwalę ;) Mają dobre jakościowo ubrania i najmodniejsze wzory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio coraz częściej widuję na weselach kobiety w czarnych sukienkach. Sama się kiedyś w takiej wybrałam. Miałam bardzo elegancką sukienkę z sylwestra zakupioną w mg shohlari, a zostałam zaproszona na wesele przez mojego kolegę dwa tygodnie przed imprezą więc nie było szans by kupić coś sensownego. Doszłam do wniosku, że postawię na klasykę i elegancję. Panna młoda nie miała żadnego "ale". Co więcej, nie byłam osamotniona jeśli chodzi o wybór koloru, a zawsze to jakieś 200zł w portfelu. Myślę,że ta sukienka jeszcze kiedyś mi się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest wysyp tak naprawdę sukienek na wesele. Ale trzeba pomyśleć i wybrać jakiś model, który będzie nam służył przez kilka sezonów. Ja np jak zakupiłam model w Aeterie, swoją drogą świetnie wygląda to nawet po kilku praniach dobrze wygląda materiał. Nawet moja mama u nich coś sobie zamawiała i jest zadowolona,a jej to naprawdę ciężko jest dogodzić. Wiem, że jest kilka firm które chcą się wzorować na ich stylu i pomysłach, ale jedna to chyba już za bardzo. Nawet teraz jakoś praktycznie identyczny model swojej sukni puścili na rynek, widziałam i jedno wiem, w Marie Zelie nigdy nic nie kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz sukeinki na renee, maja spory wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej taka w której zrobisz niesamowite wrażenie! :D Polecam sprawdzić sukienki w Born2be.pl, ostatnio kupiłam jedną dla siebie na lato :) Wszystkie są przepiękne, a ich ceny wyjątkowo niskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, o lejdi.pl też słyszałam sporo dobrego, szczególnie ze względu na ich szwalnię. Bo nie trzeba samodzielnie przerabiać kreacji wieczorowych, tylko można od razu wybrać aplikacje, praktycznie za grosze, a wszystko jest fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena Kaleta

Wszystko zależy jaka do Ciebie pasuje. Najleoiej przyjść do sklepu, przymierzyć i tyle. Ja ze swojego doswiadczenie wiem,z e tak jest najlepiej. A co do butików na to ja mam sój ulubiony w moim wrocławiu Butik Modna na Średzkiej we Wrocławiu. Tutaj zawsze jest ogormny wybór i bardzo miła obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenecja

Na wesele zamawiałam kreację zbliżoną do tych lejdi.pl/index.php?szukaj=luna&d=szukaj&szukaj_opis=1. Mieli trochę inny model, ale te również mi się podobają. Jak chcesz potańczyć to koniecznie z rozcięciem. Jasno złote super się prezentują, chyba lepiej niż na zdjęciach w rzeczywistości. Dekolt bardzo delikatny, taka raczej skromna ...enka, ale jednak wygodna i stosunkowo luźna. Zapięcie mi w ogóle nie przeszkadzało, wytańczyłam się super. Ze względu na połączenie mody i wygody gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetną ...enkę na wesele znajdziesz w sklepie internetowym Cosmosmoda.

https://cosmosmoda.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×