Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajjjjjjj

Narządy intymne u dziewczynki - zaczerwienienie - czy to normalne??

Polecane posty

Gość ajajjjjjjj

Moja pół roczna córka ma zaczerwienione okolice wejścia do pochwy i wokół warg sromowych - wcześniej tak nie miała, zrobiłam badania moczu i posiew - pierwsze wyszły źle, teraz już ok ale zaczerwienienie jak było tak jest juz dobry miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używasz chysteczek nawilżanych? - zrezygnuj i obserwuj ;) postaraj się małą chociaz raz dziennie pozostawić na 30 min bez pieluszki ;) jesli wyniki sa oki, to moze ci się lekko odparza ? teraz jest ciepło + mocz - i podrażneinie gotowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjj
Odstawiałam już husteczki i zmieniałam i dalej to samo. Bez pieluchy czasem kilka godzin jest (jak śpi mało sika wtedy jak jest ciepło podkładam jej tylko tetrę) lekarka mi powiedziała że śluzówka będzie taka zaczerwieniona ... hmmm to czemu wcześniej nie była??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjj
* CHUSTECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z dietą? małą dostaje juz jakies soki ? przeciery? wiesz to też zmienia odczyn moczu - i moze powodowac kilkudniowe zmiany, ale nie miesieczne :O ja ci chyba nie poradzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjjjjjj
Wiesz co Celii nie pamiętam czy małej coś już dawałam jak to sie zaczęło - jak tak to tylko jednoskładnikowe tj jabłko i marchewka... lekarka powiedziała, że to jest śluzówka i tam ma prawo byc zaczerwienione - ma racje?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×