Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madi78

ciaza a farbowanie wlosow

Polecane posty

mam pytanie od 12 lat farbuje wlosy na blond teraz jestem w 1-wszym miesiacu ciazy slyszalam ze farbowanie w czasie ciazy ma bardzo zly wplyw na dziecko czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta jak ja
glupoty i zabobony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta jak ja
podczas cizy mozesz sie amlowac i farbowac wlozy, uzywaj tylko odpowiednich kosmetykow wysokiej jakosci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czekałam do 3 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, ja tez jestem w ciazy tylko ze juz na koncowce i tez sie nad tym zastanawialam bo farbuje na blond a mam swoje ciemne i odrosty widac bardzo ale ja sie wstrzymalam do 3 miesiaca bo tak mi radzily kolezanki i jakos ok 3 miesiaca zafarbowalam, a teraz juz dlugo nie farbowalam a jestem w 8 miesiacu - aloe przymierzam sie za 2 tyg. pujsc do fryzjera ;) wiec w ciazy 2 razy zafarbyje wlosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
mozna farbowac ale po 12 tyg czyli po 3 miesiacu wtedy dziecko jest mniej zarazone na poronienie.Sama czekam do srody bo wtedy mija 12 tydz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszlaMama23
mozna isc wczesniej na pasemka do fryzjera ale on nie powienien dotykac rozjasniaczem skory glowy jesli chodzi o farbe to po 3 miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąza
a co ma farbowanie wlosów do ciązy czemu niby ma nie dotykac glowy gdzie głowa a gdzie brzuch :/ zabobony i ytle jedynie raczej bym uważała na mocny zapach farby więc kup jakas lepsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×