Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rahdefg

utrata dziewictwa

Polecane posty

Gość rahdefg

17 lat zwiazek przez rok z facetem starszym o trzy lata, kocham go i chce sie z nim kochac problem? boje sie ze po wszystkim poczuje sie jak k**wa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahdefg
już napisałam poradzili zebym napisała na kafe;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już cisnęło mi się na palce słynne poka tzytzki, ale ostatnim zrywem mojej niesamowicie silnej psychiki się powsztrymałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My ci radzimy- rozdziewicz się kabaczkiem. Nie poczujesz się jak koorva, najwyżej jak warzywooofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahdefg
Cholera jasna no! Ja tu się zwracam jak do dorosłych ludzi z doświadczeniem żeby poradzili a tu wszysdcy sobie jaja robią.. Nie każe wam za mnie decydować. Chce tylko żeby ktoś napisał czy też tak miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra powiem ci poważnie. ... starzeję się :o Wahasz się więc coś chyba jest nie tak... Jak byś byłą pewna nie miałabyś tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga, odpowiadam poważnie, co nie zdarza się często! kiedyś będziesz i tak musiała zacząć, a skoro chcesz akurat z nim, to śmiało i nie czuj się potem jak koorva :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahdefg
Dziękuje!;) W końcu jakieś normalne wypowiedzi, a nie podejrzewanie o podszyw, czy wyśmiewanie się z wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam iż moja wypowiedź również była w 100% poważna. Z autopsji- nie czuję sie teraz jak korva. Powodzenia. Nie zapomnij o zabezpieczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no weź przestań tuska, będę 15-tkę o tzytze prosił?! znam kilku prokuratorów, ale wolę iść z nimi na bro a nie na przesłuchanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahdefg
dzięki;) co do zabezpieczenia to chyba zdecyduje (jak sie w goole zdecyduje) sie na tabletki.. przy gumkach mialabym za duzego stresa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz reklamówki w biedronce sa po 0,7 gr! [jestem w szoku]:classic_cool: proponuję unimilki- New Caress, tanie i skuteczne, bo nie pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletek ni9e radzę choć sama właśnie kończę opakowanie- jednak jest to 8 i ostatnie w moim krótkim życiu. Tak naprawdę w późniejszym życiu powodują one tyle skutków ubocznych że ja dziękuje. :o i to nie tylko w Twoim ale i Twojego przyszłego dziecka. doopa ja wracam z powrotem do gumek wraz z zakończeniem wakacji. Jeszcze 15 tabsów i kończę trucie się. Miłego bzykanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem za tabletkami
Stosuję antykoncepcję w tabletkach od 5 lat i jestem bardzo zadowolona. Powodzenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim tabsy weszły na rynek dopiero od powiedzmy 8-10 lat tak naprawdę. I dzieci kobiet które brały hormony maja teraz góra po 5-6 lat. i najczęściej są to dzieci chore, osłabione lub z problemami hormonalnymi. (lekarka- psycholog i pediatra powiedziały to samo) Oprócz tego (sprawdzone und potwierdzone) źle dobrane tabsy to ruletka skutków ubocznych. Mnie dopadła depresja po 3 opakowaniu a że to przez hormony dowiedziałam się po 5 opakowaniu. Do tego PMS (kobity wiedzą o co biega) wcale nie są bezobjawowe. Mnie np tak napierd....ł brzuch przy ostatnich tabletkach że szkoda gadać. ale to moje skutki uboczne były. To że Tobie uda się trafić od razu w "dobre" tabsy jest mało prawdopodobne. Ja jednak nie rzucam ich w cholerę przez ból brzucha tylko po to, by za jakis czas urodzić zdrowe dziecko a nie downa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuśka 🌼 Ja brałam łacznie 13 latek (wiadomo że przerwy były i mam dwójkę dzieciaków zdrowych - więc tak źle nie jest ;) Dla mnie tabsy - to one only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusiu - Zespół Downa nie jest skutkiem tabletek :o Tabsy starej generacji np Gravistat powodowały skutki uboczne - przede wszystkim otyłość, silne krwawienia, ale jeżeli masz zrobione badania i nie ma przeciwskazan, to czemu niby mialyby szkodzic.? Skutki uboczne z ulotek ma każdy lek - zapewniam Cię. Ale to Twoj wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuska, przepraszam, że to powiem, ale piechdolisz głupoty :) tabsy są w powszechnym użyciu od 20 lat minimum (w normalnym świecie to nawet od 30), ja nie znam przypadku, żeby dziecko, które urodziła kobieta jadąca na hormonach było chore czy jakieś odszczepione, a dobranie odpowiednich tabletek dla w miarę kompetentnego ginekologa to żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×