Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Gość inszetti ...
Gietki Maniek - ani ja nie mam konta na naszej klasie, ani on ... Hmm .. tak dziwnie wyszło, że to prawie on mnie egzaminował ... Osz .. Był z komisji .. Ale na szczęście wyszedł ... :O Ale potem koleżance się zwierzał .. i innym .. No i to musiało do mnie dojść .. Byliśmy też na jednej wspólnej imprezie służbowej ... Prawdopodobnie będą inne ... Wszyscy wspólni znajomi chyba wiedzą ... Mało tego miał być moim szefem ... a teraz to sobie nie wyobrażam .. Zresztą on raczej też nie ... :P Ogólnie to ciężko mi z tym, bo ja nic nie pamiętam ... A w nim tyle sprzecznych emocji ... co dziwne chyba żywych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
Giętki Maniek - gdyby nie był tak cholernie przystojny i inteligentny .. byłoby łatwiej ... :P No i jakieś te spotkania zawsze będą ... no i Ci wspólni znajomi, którzy teraz na mnie patrzą jakbym mu wielką krzywdę zrobiła ... :O Trochę mnie to uwiera .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM i ja , podzielam zdanie , dzień u mnie słoneczny ale do d... bo po super urlopie musze tupać do pracy.... :( ale pozytyw jest opaliłam się jak muzzzinka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
Hmm ... my chyba nawet sobie nie wyjaśnimy tego ... Bo on się mnie boi.. No ja jego też odkąd wiem, że ten żal jest aż tak duży ... Ogólnie dziwnie, bo o mnie to rozmawia tylko z innymi .. :O Ze mną ani słowa nie zamieni ... :O A o uwieraniu, to raczej być mowy nie może .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej piękne czarne tzyzte, Śnią się czarne tzytze, Ich nie przeoczysz, wiem że nie Jej piękne czarne tzytze widzę czarne tzytze To za mną kroczy, ze mną jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giętki Maniek >>>> nie mam mowy heheh Tzyczki moj Kapian moze oglądac tylko, Jako sternik jemu tylko na to pozwalam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kafeteriusze juz mi się humorek poprawił, na sama mysl o tym co się działo na urlopie :) nic ze dzis bede siedziec do nocy w biurze, jest co wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×