Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

lecące czy kroczące bo to wazna informacja dla wrózby :classic_cool: oj bedzie sie działo w tym roku dla Ciebie Dama :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja jeżdżę autobusami i śmierdzę w nich okropnie :classic_cool: Zgodnie z zasadą jak nie możesz kogoś pokonać to się do niego przyłącz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole nie dołączac do tego szacownego grona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie duchota kuuurewska :O tyle ze sie własnie zachmuzyło oby z tego przed 16 potopu nie było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko znad tego morza ciągnie :O Idzie strapiony i zafrasowany facet przez las. Nagle na drogę wyskoczyła mała zielona żabka i mówi: - Czym się tak martwisz? - A, bo życie jest do dupy. Dom się wali, żona brzydka, auto w rozsypce, kasy brak... Ogólnie lipa. - Nie martw się. Idź do domu i wszystko będzie OK. Facet zachodzi, patrzy a tu chata pięknie odstawiona, żona piękna jak Cindy Crowford, pod bramą garażu stoi Maybach, a w skrzynce na listy wyciąg z konta, który po prostu powalił go na kolana. Jak już doszedł do siebie, postanowił podziękować żabce za to, co dla niego zrobiła i wrócił się do lasu? W tym samym miejscu spotkał żabkę i mówi: - Żabko, jak mogę Ci się odwdzięczyć za twe dobre serce? - Nigdy nie kochałam się z nikim... - Rozumiem, ale ty jesteś żabką. Jak to zrobić? -Mogę zamienić się w kobietę. Jednak większość mocy czarodziejskiej zużyłam na dobry uczynek dla ciebie, więc mogę przemienić się najwyżej w 12-13 letnią dziewczynkę. - Rób żabko, co chcesz. Zawdzięczam Ci tak wiele, że nie będzie mi to przeszkadzać. ........i tak to było Wysoki Sądzie, a nie tak, jak gada ta gówniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33 to o Ajronie ten dowcip chyba :D:D:D 🖐️ czyjaś zapraszam możemy nogi w Wiśle pomoczyć ;)... Pewnie nam upali w kolanach ale chooj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem o kim w każdym bądz razie tak powstają bajki ;) chyba za coś go do tych krat wpakowali?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki propozycja nie do odrzucenia:) ale wybrałabym wycieczkę po Wawelu......ze wszystkich wód wole morze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno bedzie apelował przecież Ona ewidentnie kłamie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×