Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

witamy :) W parku na ławce siedzi młoda, atrakcyjna dziewczyna i czyta książkę. Dosiada się do niej młody chłopak. Chce ją poderwać. - Jaką książkę pani czyta? - "Geografię seksu". - I jaka jest główna myśl tej książki? - Że najlepszymi kochankami są Żydzi i Indianie. - Pani pozwoli, że się przedstawię: nazywam się Mojżesz Winnetou.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miedzynarodowa wycieczka przyjezdza pod najwiekszy wodospad na swiecie: ....ooo god, it's wonderfuuuuul..... ....ooo mein Gott, das is wuuuuunderbar.... ....gospodin, eto priekrasnoooojeee... ....kurwaa, ja pierdoooooleeee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima, noc, mróz-15, zaspy dwumetrowe, paraliz komounikacyjny totalny...na przydrożny parking podjezdza 42tonowa ciężarówka, kierowca bardzo wzburzony wyskakuje z kabiny i biegnie do baru co chwilę plując i bluzgając "tfuu pierdolony matiz". wpada do baru woła setkę czystej wypija i znowu tfuu pierdolony matiz, woła drugą setkę wypija natychmiast i znowu tfuu pierdolony matiz, woła trzecią i natychmiast wypija. zdziwiony kelner zaczyna się dopytywać: -panie co panu ten matiz zrobił? ja rozumiem ze to koreańskie badziewie ale żeby aż tak? -panie, słuchaj pan:w tym cholernym śniegu zagrzebałem zestaw w pizdu, podarłem łańcuchy, połamałem łopate, porwałem wszystkie liny. nikt nie dał rady mnie wyciągnąć. juz myślałem że bede stał do roztopów aż tu podjeżdza gość matizem i mówi że mnie wyciągnie. ja mu na to ze jest jebnięty, ale jak mnie wyciągnie to mu laske zrobię.. -i co, i co? -tfuuu pierdolony matiz! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze można pokazać szefowi szew. :p Dwie anorektyczki kąpią się w wannie. Jedna mówi do drugiej: - A teraz trzymaj się mocno, bo wyciągam korek. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
as i Malgosia siedza w parku na lawce poznym wieczorem, w zamiarach niedwuznacznych. Dla Jasia jest to pierwszy raz, no i z wrazenia zamiast Malgosi wsadzil w dziure po sęku w lawce... Na to Malgosia : - Jasiu, walisz w deche! A Jas : - Sie wie, fachura! ... :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi Kopciuszek nad miską soi i płacze. Pojawia się wróżka . - Czemu płaczesz? - Aaaaaaaa! A boo bo siostry idą na baaaal a jaaaaaa nieeeee! - Nie placz! Mam tu dla ciebie prezent - mówi wróżka - wspaniałą suknię! - Huuuuuuurrraa! Dziękuję matko chrzestna! Ale nie mam powozu.. . Wróżka machnęła różdżką! - Oto i powóz. . - Ale.. ale mam okres! Wróżka znowu machnęła różdżką i wyczarowała tampaxa! Kopciuszek uchachana pędzi na bal, a wrozka krzyczy za nią: - Tylko wróc przed północą bo czar pryśnie! Kopciuszek bawi się na balu, królewicz jest nią oczarowany i nagle spostrzega, że zegar zaraz wybije północ... ruszyła w kierunku ogromnych schodów... pędzi, pędzi... zegar bije po raz szósty, a Kopciuszek jest w połowie schodów... siedem... osiem... już zbliżała się do powozu, kiedy zegar po raz dwunasty wybił godzinę... i wtedy.. . Tampax zamienił się w dynię.. sami chcieliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna też ołowiany żołnierzyk ale tego używać nie będę bo to kxywa zarezerwowana dla mojego sąsiada alkoholika :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autostopowicz próbuje złapać okazję, po 30 minutach zatrzymuje się ciężarówka i kierowca zaprasza autostopowicza do środka. Podczas jazdy auto samo zaczęło zwalnia, aż się zatrzymało. Kierowca nic nie mówiąc wysiadł z samochodu z kijem bejsbolowym i zaczął napierdzielać w plandekę naczepy. Po czym wsiadl do samochodu i ruszyl bezproblemowo w drogę. Nie minęło dwadzieścia minut jak auto znowu zwalniało i się zatrzymało. Ten znowu wyszedł z kijem i zaczął okładać naczepę z całej siły. Autostopowicz nie wytrzymał i zapytał: -Panie, po cholere pan tak walisz ?? - Bo widzisz pan! - Mówi kierowca - Ten samochód ma ładowność 15 ton, a ja przewożę 30 ton kanarków, więc nie ma chooja! Połowa musi latać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrytożercom, poza tym wszystko ok :D zaciągnąłem honorową wartę przy nowozakupionych parówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×