Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Hellou everybody Damo, cużeś w nocy robieła :o? V33- Tyś tez obolała :o? Ajron też od rana skacze :o? Nie wiem jak u Was, ale u mnie jest piękne słonko, które pozytywnie mnie nastraja na dzisiejszy dzień i mam nadzieje, ze zadna menda mi mojego dobrego humoru nie zepsuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na rozdrożu :O chyba mnie ten stres wpiermandoli żywcem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba było, trzeba było - kurna myślisz Ajron, że to tak prosto :o Ja tam Cię Damo rozumiem i przesyłam wirtualnie 7 kostek lodu na Twe obolałe czoło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre rady zawsze w cenie :D V - nie stresuj się tylko na spokojnie rozważ wszystkie za i przeciw i dokonaj męskiej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron wiem muszę być twarda jak twoje jaja :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat kac sam wybiera kiedy jest :P......jakoś na wino dobrze ragowałąm ale wczoraj maksymalne upodlenia :o :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajronku Drogi - właśnie dlatego Damę rozumiem, gdyż jakobojętnie czy spożyję 5 mililitrów wódki, czy kieliszeczek likieru, czy jedno piwo z sokiem mam kaca jak stąd do Waszyngtonu :o :o :o A po drinku mam barwy wojenne za 5 minut od spożycia :o I wszystko to od zawsze :o Za to mój Chłop się cieszy - jestem przez to ekonomiczna :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kaca w zależności od rodzaju pitego alkoholu :o wóda+whisky=kac gigant Bols, Smirnoff = brak kaca piwo+wino+wódka=szmata do podłogi :o wódka czeska = 3 dni wyjęte z życiorysu :o itp itd borygo - po borygo się nie rzygo. sprawdzone und potwierdzone :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkocz Komety Unloged
Pomocy :o Nie pamiętam hasła 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własnie co sie stalo
Nie suką fajana Babeczka szkoda ze juz jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kaca miewam tylko jak mnie czasem najdzie i wypalę kilka fajków, tak to zero sensacji, rano łyknę herbatkę albo inszy napój i jestem jako ten młody bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×