Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Gość Własnie co sie stalo
pw. zapomniała kochana Biedulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracając do kaca powiem wam co mnie o kac przyprawiło :O ja mam wuja z którym wspólnie mamy jedno zejscie do piwnicy :O on tam czesto sobie siedzi i pociąga coś z gwincika...kiedys poprosił mnie o pozyczkę bo mu brakło do cwiarteczki dałam mu a za 15 minut był spowrotem:O Jasne musiał mnie poczestować :O a jakze musiałam wypić i po tym kielichu do 17 głowy z poduszki podniesc nie mogłam :O tak mnie zczestował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek nawet nie mitomanuj tak :O bo rzygnę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi tam opowiem wam moj wczorajszy wieczór.... babska impreza kumpelki piwko ja wino 1,5 litra białej varny (bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee) noc z głową w kiblu w którym to zasnełam :o, urwany film i spałam w łuzku mojego synka, które jest odpowiednich rozmiarów dla małego dziecka......:( upodlenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ;)🖐️ Widze, że tu moje ptaszki sie pochowały ;) ps. to \"cos\" od zapomnianego hasła to nie ja ta swoje wywatułowałam na tzytzku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Mamuś poradz mi jak chłopa wyrwać jaki on ma być -Córko przede syćkim to ma być łoscędny, troche psygłupi i nierusany... Za pare dni córka wpada do domu i krzyczy do matki: -Mamuś mam chłopa idealnego mój ci on bedzie... -Byłam z nim w Hotelu na trasie.. -i co-pyta matka.. -no i jak weszli my do pokoju to stały dwa łóżka on mówi złączymy oba co by z dwóch nie korzystać -No to łoscędny-mówi matka-a psygłupi trocheś ? -Mamuś psygłupi bo poduszke zamiast pod głowe pod tyłek mi podłożył... -A nierusany??-pyta matka -Mamuś na pewno ci nierusany bo jesce folijke miał na siusiaku!!! :classic_cool: nie ma to jak matczyne rady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×