Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Znajomy, taki kumpel co był w wojsku opowiadał jak musieli odpowiadać na wieczornej zbiórce w koszarach: -Kapral: I tak minął dzień!!!! -Koty: Chooj z nim!!!! -Kapral: Jutro będzie nowy!!!!! -Koty: Jeszcze bardziej chooojowy!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o samopoczuciu mówię.....wiecie ile mnie kosztuje napisanie tego słowa wiem, wiem trzeba było nie pić, wiem głupia jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie suko jeśli chodzi o ból głowy to jeszcze nie....ale obawiam się, że moze jeszcze nadejsć wielkim krokami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dedykają dla kontrola :-) Albatros Czasami dla zabawy uda się załodze Pochwycić albatrosa, co śladem okrętu Polatuje, bezwiednie towarzysząc w drodze, Która wiedzie przez fale gorzkiego odmętu. Ptaki dalekolotne, albatrosy białe, Osaczone, niezdarne, zhańbione głęboko, Opuszczają bezradnie swe skrzydła wspaniałe I jak wiosła zbyt ciężkie po pokładzie wloką. O jakiż jesteś marny, jaki szpetny z bliska, Ty, niegdyś piękny w locie, wysoko, daleko! Ktoś ci fajką w dziób stuka, ktoś dla pośmiewiska Przedrzeźnia twe podrygi, skrzydlaty kaleko! Poeta jest podobny księciu na obłoku, Który brata się z burzą, a szydzi z łucznika; Lecz spędzony na ziemię i szczuty co kroku, Wiecznie się o swe skrzydła olbrzymie potyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×