Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

jasne na stalowe jaja i aluminiową zbroje :P przecie mówię :O Maniuś 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pistacja on w tej bryce będzie wyglądał ...bojowo :classic_cool: Ajron ten rumak to srebrny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam Zaporożca :) Która mała się ze mną przejedzie :classic_cool: Wiatr we włosach jak w kabriolecie takie dziury w karoserii powypadały :o V33 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek przejażdzka czymś takim to nie tylko przezycie ale i wyzwanie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i trzeba płaszcz przeciwdeszczowy w wilgotne dni zakładać ;) nie musiąc o masce na twarz coby muchy się w zęby nie powciskały:classic_cool: echhhh życie jest piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek szczesciarzu :classic_cool: ja ostatnio tylko bociany oglądam po drodze :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek :D:D:D zima bedzie długa bo one bardzo nisko latają:classic_cool:🖐️ PS nie masz takiej siły przebicia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33 wszystko zależy od grubości błony :o Pistacjo w szpitalu raz leżałem przez tego demona prędkości :classic_cool: Jechałem po autostradzie 20 km/h myślałem że stoję i wysiadłem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za giętki Maniek jestes nie ma to jak gdanska stal :classic_cool:🖐️ Jak wolniej jedziesz wiecej much przechwytujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś, jest jeden mały plusik w tej całej kwestii. Ponieważ nie podjedziesz z cichacza pod chołpę, to stara wie, że ma ziemniaki nastawiać, bo za 30 minut będziesz :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V33 może może ale z taką wirtualną błoną jak twoja to dam sobie radę :classic_cool: Pistacjo ale w PKS śmierdzi moczem i starymi ludźmi :o i moczem i jeszcze raz moczem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brum
chyba mozg mi się skurczył, bo niezwykle bawi mnie to, że wychodzi ahoj :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brumka ;) Maniek z Twojej dziurawej Mariolki sobie proteze zrobiłam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×