Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

3 muchomorki są bardzo ciekawe w działaniu;) acz dla mniej doświadczonych polecam jednak te małe halucynogenki- Łysiczka Lancetowata;), tak ze 20;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" tak trzymac 3 muchomorki są bardzo ciekawe w działaniu acz dla mniej doświadczonych polecam jednak te małe halucynogenki- Łysiczka Lancetowata , tak ze 20" Dasz jakieś namiary?[cool🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dama ja raczej o ćpaniu :D:D:D:D dowcip dnia :D:D:D Plaża, morze, piękna pogoda. Na kocyku wspaniała laseczka > > posuwistymi, erotycznymi wręcz pociągnięciami smaruje swoje idealnie > opalone ciało. > W bliskim sąsiedztwie tego "zjawiska", na rozpostartym ręczniku leży > z przymkniętymi oczami facet w średnim wieku. Gdyby nie coraz > bardziej zwiększające się gabaryty jego slipek, można by uznać, że śpi > i kompletnie nie zwraca uwagi na dziewczynę. Tym zachowaniem zmylił > panienkę, która zerkając na niego widzi tylko jego opuszczone powieki > i już bez żadnych zahamowań wkłada rękę w stringi, kładzie ją na swym > "łonie" i półgłosem mówi: > Ty mój skarbie największy, ty moja pieszczoszko. Mamusia pamięta , że > wszystko ma dzięki tobie. I mieszkanie i samochód i spore oszczędności. > Chcesz się wykąpać? Już idziemy do wody.Wstała i pobiegła w stronę morza. > Facet otwiera oczy, unosi się na łokciu i spoglądając w kierunku > swojego przyrodzenia warczy: > Słyszysz , kurwa, słyszysz? A ja przez ciebie straciłem willę, dobrze > prosperującą firmę i Mercedesa 600. I jeszcze muszę płacić alimenty w > trzech różnych miejscach kraju. Chciałbyś się z nią wykąpać, co? - > tutaj przekręca się na brzuch - A piasek żryj bydlaku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bliższe namiary Muchomor czerwony (Amanita muscaria) Rośnie często w młodych zagajnikach brzozowych, lub sosnowo-brzozowych, ale także w innych lasach liściastych, iglastych i mieszanych. Występuje od lipca do listopada. Łysiczka lancetowata - (Psilocybe semilanceata) Występuje głównie na terenach o dużej sumie opadów. W Polsce występuje głównie w górach i na Pomorzu. Owocniki wyrastają od lata do jesieni, pojedynczo lub w grupach po kilka, w trawie i mchach, w miejscach podmokłych, na ścieżkach, na łąkach i wzgórzach. Rosną szczególnie obficie w miejscach wypasu krów i owiec. :) wikipedia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a co mozna po ich konsumpcji przezyc? Próbował ktoś?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, trzeba po prostu wiedzieć co się zbiera i już. To tak jak z kanią którą można też pomylić ze sromotnikiem, albo borowika z szatanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tam warkocz w ksiązkach o grzybach one sa opisane, nie sa szkodliwe (oczywiscie w małych ilościach - jak wszystko ;) ) ja przeżyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwone są nie do pomylenia z niczym, tylko trzeba bardzo dokładnie ususzyć w przewiewnym miejscu, no i po zjedzeniu są nieprzyjemnie mulące w żołądku przez jakieś 15-40 minut, potem mija... i się zaczyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję nawpiechdalać się sromotnikowych, jazda że hej! co prawda tylko w jedną stronę, ale za to najlepsza w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra a jakie miłe przezycia po ich konsumpcji?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sali od fizyki i chemii w mojej podstawówce wisiało hasło "bez doświadczenia nie dowiemy się niczego" to ukształtowało całe moje życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajron men- nie wiesz o czym mówisz!! Sromotnik nie posiada żadnych alkaloidów psychoaktywnych!! całą jazda polega na rozwaleniu wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jeszcze niech ktoś powie ze po tym 40 minutowym muleniu w żołądku tydzien nic w usta włozyc nie mozna i juz lece zbierac grzybki :classic_cool: dla Ajrona :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co czerwonym są na przemian fazy pobudzenia, aż psychozy i uspokojenia... jakby na przemian środki pobudzające i uspokajające- najpierw fazy są dłuższe i głębsze, potem coraz szybsze i spokojniejsze. Do tego halucynacje wzrokowe (struktury nakładające się na obraz rzeczywistości), trudno to opisać, zwłąszcza że za każdym razem jest inaczej. Podobno można mieć poczucie miniaturyzacji i gigantyzmu(stąd krasnoludki w bajkach są przedstawiane pod muchomorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×