Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Paweł Woicki Kocham cię!!!!! :D🖐️ 24 punkt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytajta to co znalazłam:.................😡 Uwielbiam Purpurowąąą Łzę No właśnie się spodziewam, że aktywiści forumowi z topiku o Warkoczu Komety, która to niby najpiękniejsza jest i najcnotliwsza przyczepią się do tego topiku, ale ja ich mam gdzieś i zawsze będę uwielbiał Purpurowąąą Łzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk ona jest wirtualną mitomanką Żona co uwielbia sex ją rozpracowała a mnie się juz nawet z nią gadać nie chce :O dla mnie to ona moze byc grubym Stasiem zza rogu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron no mówiłam ze jak nam Ruskie pogrożą palcem to Amerykance bez zbędnych ceregieli dostaną podpisik pod traktatem o umieszczeniu tarczy?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk bardzo mi się podoba jak brumka ropitala temacik prostytutek :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V, tylko że Dżordż nagle jakośdziwnie zmiękł i zgodziłsię na wszystko to, czego Polska chciała ... zaskakujące, nie? poza tym sory, ale ta tarcza działa tylko w górę, ruskim nie "zagraża" w żaden sposób, więc nie bardzo wiem o co kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic :) tylko przewidziec mozna było te ruchy ;) i społeczenstwo nasze tez tak jakoś nagle zmieniło zdanie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron, a ty nie w pracy tylko w domowych kapcioszkach że mecz sobie teraz ogladasz ???? Pistację rozumiem,- matka dzieciom, ale zdrowy, młody chop rano i nie w pracy ??? to leser jakis :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×