Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

czyjaś damo, sezon zaczyna się pod koniec września na psylocyby, a czerwone to nazbieraj sobie w najbliższym zagajniku. Wypraszam sobie, nie jestem dilerem:(!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeesssooo chyba za bardzo twardo stoje nogami na ziemi zebym się skusiła na takie jazdy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, ja tam wolę klasyczne ziółko, muchojmory mnie jakośnie kręcą a z grzybów to najbardziej lubię prawdziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywistość na trzeźwo jest nie do przyjęcia na dłuższą metę;) to jak z mięsem- nie muszę go jeść codziennie, ale bez niego nie wyrobiłbym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymaj tylko nie rzucaj tu mięsem bo się Ajron wkoorvi i pójdzie biedak na Kebaba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w wieku który dla jednych jest już starością;) a dla innych jeszcze młodością;) więc wybór należy do mnie i wybieram młodość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ja jestem w wieku idealnym i nie potrzeba mi do odmłodzenia się grzybków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, bzdury gadacie......a ja ich nie potrzebuje do odmłodzenia tylko do czegos innego, zreszta walę te grzybki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem jak najdzie mnie ochota napisac o Kebabie zwichnę se palca :O ja mam tak daleko do gastronomii 😭 zaraz zadzwonie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo toś walnął w sedno ----> tak trzymać:classic_cool: jestem najarana :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooo...!!! Manius się pojawił 👄 A ktos puścił plotkę, żes już zszedł :o Opłakiwałam cię cała godzinę 😭 A teraz gadaj jak na spowiedzi, gdzies się szlajał i po kim tak slizgał przez ten czas 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×