Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

Maniek takie goowno stawiasz?:O Mocniej mocniej mocniej!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to postaw lepiej suszone grzybki :O bo to juz nam nie starcza :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie :P A teraz zdradzę co robiłem :classic_cool: Otóż: Korzystając z uroków dłuższego weekendu udałem się do Pietropawłowska gdzie światowej sławy chirurg plastyk Jewgienij Tzytzow wszył mi implanty dzięki którym moja ginekomastia powiększyła się dwukrotnie :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś !!!! czy dasz się objąć?;) nogami?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to purpurowa a my naiwni dajemy się omotać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była, tylko dyskusja zbyt inteligentna i dziewczyna jeszcze przez pierwszą stronę się nie przegryzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale prosiłam poka namiot :O a Ty nic normalnie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal Kowalski Cześć Chodzi o to, że trochę zapuściłem się, a dokładniej wyhodowałem dosyć pokaźny brzuszek. Moja dziewczyna mówi, że to od piwa i kazała mi go zrzucić. Za Jej namową poszedłem do sklepu i kupiłem hula hop. Powiedziała, że to dobre na mięśnie brzucha. Jest jeden problem, ten hula hop ciągle mi spadywuje. Co robić, aby kręcił się i nie spadywał? Jest jakiś cudowny środek? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem dziś placki ziemniaczane, od kaśki :) ale trapi mnie jedno :o dziewczęta, jak rozchylacie uda i wam to takie coś z pipy wycieka, to nie wstydzicie się? kaśka mówi że nie, ale nie jestem pewien. chodzi mi o inteligentne odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyjaś dama Michal Kowalski Cześć Chodzi o to, że trochę zapuściłem się, a dokładniej wyhodowałem dosyć pokaźny brzuszek. Moja dziewczyna mówi, że to od piwa i kazała mi go zrzucić. Za Jej namową poszedłem do sklepu i kupiłem hula hop. Powiedziała, że to dobre na mięśnie brzucha. Jest jeden problem, ten hula hop ciągle mi spadywuje. Co robić, aby kręcił się i nie spadywał? Jest jakiś cudowny środek? a ja juz myslałam ze na koncu napisze ze go to hula hop upija :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś jest odjechany :D Michał Kowalski Cześć Sprawa przedstawia się tak. Zamierzamy z dziewczyną zacząć uprawiać sex. Zdecydowaliśmy się na zabezpieczenie w postaci tabletek. Ona była wczoraj u ginekologa, przepisał dwa opakowania po 36zł Problem jest taki, że Ona była u tego lekarza tak zdenerwowana, że nie pamieta co mówił o dawkowaniu. Coś jej świta, że ma brac codziennie jedna tabletkę o stałej porze poczynając od pierwszego dnia okresu. A ja od kiedy mam zacząć brać? Bo tego Ona nie pamięta. Od dzisiaj mogę już łykać czy zacząć równo z Nią? Bo jak zaczne dzisiaj to mi skończy się opakowanie a Jej jeszcze zostanie kilkanaście tabletek. I co będzie znowu musiała iść do tego lekarza? Mam brac o tej samej godzinie co Ona czy mogę o innej? Wielkie dzięki za wszelkie rady, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×