Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czyjaś dama

WITAM W TEN CHOOOOOJOWY DZIEń

Polecane posty

dyeta w toku dziś ryba i befsztyk z sałatą i brokułem :classic_cool: a ta laska od różanych tzytzów gdzie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniuś jade :P Ajron :classic_cool:🖐️ ja tam wole Panie z ZUS :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przez słuchawkę krzyczą piiii jak je o sygnał faxu proszę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nie pokaże ten dostaje zelaznym wypowiedzeniem z clubu Manka w pysk:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam kryzys wartości- nie ma mnie w ZUSie!! To czy ja wogóle istnieję?? Bo od 2 tygodni Policja nie jest w stanie odesłać mi dokumentów z jednego miasta (gdzie skradziono i znaleziono na drugi dzień w skrzynce pocztowej) do drugiego miasta gdzie mieszkam. nie mam prawnych dowodów na swoje istnienie, poza oświadczeniem z policji że skradziono takie a takie dokumenty. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się ja po 14 latach małzenstwa dowiedziałam się ze mój mąż ma zupełnie inne nazwisko od 32 lat :classic_cool:🖐️ i tez nikt nie widzi w tym nic dziwnego :D:D takze od 14 lat jestem przysłowią Kowalską a powinnam być Nowak :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha on sam nie wiedział :D miał panieniskie nazwisko matki a po dwóch latach ktoś załozył sprawe o ustalenie ojcostwa na tej rozprawie dano mu nazwisko ojca...mój maz jak skonczył 18 lat posługiwał się Aktem urodzenia tym z panienskiego nazwiska matki i z takim poszedł po dowód :D:D a tu bach!!! ja ide po zupełny akt urodzenia w miescie innym niz ten w którym mieszkał a tam adnotacja on Jest Nowak nie Kowalski :D:D:D:D a najlepsze jest to ze ja slub biore z Kowalskim i mnie wpisują w księgę pod Nowakiem :O i nikt niczego dziwnego w tym nie widzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×