Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szukam dojrzałej

to jak Panie z Wawy?

Polecane posty

Gość mam pytanie do Ciebie
jesteś stanu wolnego czy masz żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
wiem, że to absurdalne pytanie i pachnie moralnością ;), ale tak się po prostu zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
zaraz seks, a gra wstępna gdzie ?:p myslę po prostu, że znam go (poznałam po wymiarach, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
:D jeśli planujesz załozenie rodziny to: 1. już się należy rozglądać z akandydatka anie posuwać co się rusza i na drzewo nie ucieka 2. szukaj raczej kobiety w wieku, który zagwarantuje ci zdrowe i odchowane potomstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze zakładnie rodziny to nie dla mnie, napewno nie teraz , i nie przez najblizsze pare lat. cieszyc sie wolnoscia trzeba :) a co do brum to chyba takie rozmiary w stanie spoczynku to raczej nie w polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to wole dzialac niz tworzyć kolejne zdania przesycone moim porządaniem do dojrzałych kobiet. Wiec dzis proponuje wieczor przy dobrym winie, u mnie czy u Ciebie, czy gdziekolwiek indziej nie ma znaczenia, i przede wszystkim na upojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
\"z 28letnim, wysokim, wykształconym, przystojnym brunetem. kutas 18szok\"Dawaj fote :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
a ciesz się do bólu :D Słyszałam, ze kobietom zaczynają się podobać młodsi faceci, gdy zaczynają się starzeć... A mnie seks z parę lat młodszym przyprawia o dreszcz bynajmniej nie rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
hihi, znaczy myśl o seksie z młodszym :D około 40 faceci są mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego o dreszcze? to zlaezy jeszcze o ile mlodsi, mnie jakos nie kreci seks z 16stka, sa po prostu niedoswiadczone, a ciagle zabawy w prowadanie mnie juz przestaly bawic. a co do fotki, to lepiej na zywo zobaczyc a nie fotka. Wyludzasz fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, jestem znaną wyłudzaczką fotek :classic_cool:Sprzedaje je potem na pobliskim bazarku za 2 złote na burgera:o:(Ty....ale czemu akurat takie po 30 tce Cie kręcą?Ok, ja czaje, że 16-tki za młode i za głupie, ale laski 25 wzwyż to czemu nie? Czemu muszą być te pierwsze zmarchy, pierwsze zwisy itd...to jakis fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa interpretacja, jak bedziesz miec tyle lat to sama zobaczysz jakie bedziesz miala podejscie do seksu. Po prostu bedziesz wiedziala co lubisz, co i jak sprawia Tobie przyjemnosc. Sorry ale spotkalem sie z niejedno co rozchyla nogi, wjezdzasz w nia a ona "uh,oh itd" i to ma byc przyjemnosc? nie no sorry ale pomylka jakas. fetyszysta nie jestem, po prostu kocham dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmmm.....ale dobry sex czesto nie dizie w parze z wiekiem.Jak laska była kłodą za młodu, to czesto tak jej zostaje. Ponoc po 30-tce hormony szaleją i libido wzrasta, ale to żadna reguła.No ale rozumiem, że prawdopodobienstwo trafienia na nie-kłode niby wieksze....nie znam statystyk na ten temat, ale zawierze Twojemu doświadczeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz w ogole lat? wierz mi, ze z tych wszytkich kobiet po 30 które miałem, zadna kłodą nie była, w porównaniu do młodszych, czy czasami rowiesniczek... tak po prsotu jest i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Ciebie
Najpierw poznanie, potem spotkanie :) Ile masz lat? raz piszesz 26, za chwile 28..... nie jesteś wiarygodny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×