Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aligatorka aniaaaaaaaaaaaaaaaa

problem z nogami

Polecane posty

Gość aligatorka aniaaaaaaaaaaaaaaaa

wiecie co ja muszę golic nogi prawie co 2 dni bardzo szybko mi odrastaja wloski dlaczego ????? i mam na lewej stronie na lydce taka twarda skore i jak tam zawsze gole wloski to zostaja mi slady przybdkie jak im pomoc odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
Mam tak samo, a nawet gorzej - drugiego dnia mam włoski w stylu "jeszcze można patrzeć, ale już nie dotykać" Czarne kropki mi sie nie robią na szczęście. Kremy do depilacji w ogole nie działaja, tylko podrażniaja skore, a 50% włoskow i tak zostaje i trzeba poprawiać maszynką. Myślę nad depilatorem, ale nie jestem przekonana. A w miedzyczasie zbieram na laser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nogi muszę golić co dwa dni, bo nie dość, że mi bardzo szybko włoski odrastają to są jeszcze grube i ciemne. to cechy indywidualne Twojego organizmu, co możesz z tym zrobić. niby są jakieś balsami spowalniające odrost włosków, ale stosowałam i według mnie to wielki pic na wodę. zbieraj na laserowe usuwanie, kupa kasy ale może i warto depilatora używałam przez rok co zaowocowało tym, że teraz przez przynajmniej dwa lata [już rok się męczę] nie będę mogła ich pokazać. poczytajcie trochę wypowiedzi w necie na temat stosowania depilatora, a znajdziecie dużo więcej PRZECIW niż za. włoski wrastają strasznie, teraz mam mnóstwo krostek, kropek, plam i czego tam jeszcze, wygląda jak ogromna wysypka i niczym nie mogę zlikwidować tego. Osobiście kategorycznie nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aserehe
pomyliłaś forum lamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×