Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jnyr

rozmowa kwal

Polecane posty

Gość jnyr

jutro ide na swoja 1 rozmowe, nagorsze pytnaie" prosze pow cos o sobie", ma ktos pomysl?????????? help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp pistachio
z calego serca polecam ci lekture...jest kilka dobrych ksiazek na temat rozmowy kwalifikacyjnej... -najczesciej zadawane pytania -przykladowe odpowiedzi - i wiele innych przydatnych rzeczy niektore ksiazki maja odpowiednie rozdzialy z pytaniami w zaleznosci o jaka prace sie starasz..w jakies branzy...jakie stanowisko..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnyr
ale ja dzis wieczorem dowiedzialam sie ze jutro mam spotkanie i nie mam czasu na lektury a tego pytanie boje sie najbardzie bo wbrew pozorom nie jest latwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przygotuj się na inne jeszcze głupsze pytania, będą cię pytać o największą porażke, albo wadę i zaletę, dlaczego pani chce pracowac u nas, albo o konkretne sytuacje gdzie musiałaś sobie np. poradzić ze stresem albo wymyślą jakąś scenkę i będziesz musiała się produkować. oczywiście wszystko poparte jakimiś pseudopsychologicznymi teoriami. a "o sobie" możesz zacząć od tego ile masz lat, co studiujesz i dlaczego ten kierunek, co cię interesuje, jakie masz plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×