Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość OHOOOO...
wszystkie dzieci nasze sa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
wkurwiajaca moze byc fajna? hmm...cos mi sie to kloci ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy....chyba jestem nie w temacie :) Złośliwa wiesz ze ja bede z Toba ... ale czy nie za duzo tych adoratowrów? ja tam nie mam zadnego..jak to tak ???:P _Kwiatek masz racje.... kolejny argument za :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatek czytalam ale trzeba umiec trzymac dystans do slow w necie. to tylko forum. anonimowe. A jak ktos szuka tu blizszych znajomosci to potem takie akcje bywaja. Nigdy nie wiesz na jakiego typa/typiare trafisz. A w necie wielu psycholi siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wylecze Kwiatek,mam fajny strój lekarki gówno prawda im bardziej denerwuje facetów to bardziej są mną zachwyceni chciałabym byc inna spokojniejsza milsza,ale udaje mi sie to max godzine na forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHOOOO - oj nie nudź dziecka. wole mniec zycie pelne barw chociaz czasem sa to ciemne barwy. no ale raz na wozie raz pod wozem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Zlosliwa na krotka mete to ich rajcuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatek tylko nie dziecko :P pierdole takie barwy jakie przed chwila miala Zlosliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Zlosliwa i dokad Cie te flirty zaprowadzaja? Warte to jest czegos? Sama widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając zacięty dialog temperamentnych ludzi, krążą mi po głowie słowa bodaj Szekspira \"głupi jest, kto liczy na łagodność wilka, miłość młodzika i przysięgi nierządnicy\" ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego. bo jak cos przyjmujesz od kogos, cokolwiek, adoracje nawet przez net to powinnas sie odwdzieczyc tym samym zeby druga strona nie czula sie wykorzystana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Kwiatek e tam...po co banowac...kazdy ma prawo pisac na forum a czy to jest zdrowe dla jego zdrowia psychicznego to juz sam musi ocenic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się złośliwa, że faceci tak Ciebie atakują, bo chcieliby mieć taką kobietę jak Ty, ale cokolwiek by nie robili i tak nie mają szans, bo Ty już na samym początku zaznaczyłaś, że nie szukasz znajomości na necie. I ta frustracja, że nie mogą Cię mieć rodzi agresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek....az sie trzęsie :P Złośliwa ja Cie jednak podziwiam bo przynajmiej nie boisz sie miec tych adoratowrow... bo nie wspomne o zwiazku bo w takowy to ja tez sie niewpierdziele... jakas magia emanuje od Ciebie Złosliwa... a skoro wyczyscilas to gg.... tzn ze poprostu zrobilas miejsce dla nowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy - patrz to: 13:56 _Kwiatek [zgłoś do usunięcia] dlatego. bo jak cos przyjmujesz od kogos, cokolwiek, adoracje nawet przez net to powinnas sie odwdzieczyc tym samym zeby druga strona nie czula sie wykorzystana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem lepem na facetów z R to inna sytuacja kłamałam Go oszukiwałam zrobiłam serial z naszym udziałem ale myslałam ze mi wybaczy i ze bedziemy kumplami jednak nie da sie:O a inni mnie chcą a dlaczego?proste---bo nie mają gustu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OHOOOO...
Zlosliwa dorosla jestes. Rob jak uwazasz. To nie moj problem. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×