Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

_Kwiatek...no jak tak mozesz!!! mowic o Zlosliwej... nie ładnie nie ładnie... a cream to wiesz...swoja drogą ...trzeba ich kochac ;-) ps cream jak czytasz to wiesz.... kocham..... :P _Kwiatek...jak to? to perwersja nie magia??? przeciez to tez trzeba "umiec" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - wole umiec robic rzeczy piekne a nie perwersyjne :P ludzie cie pokochaja za rzeczy piekne a znienawidza za rzeczy perwersyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek bedzie nastepny
do kolekcji. Za miesiąc sie tu będa ostro wyzywać. ;) przepowiadam wam to, bo juz iskrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe spoko. ja nie bede zadnych maili pisac :P w ogole zadnych zwiazkow z kobietami bo to tylko z torbami mozna pojsc :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej po prostu psycholog mi powiedział ze mam barwną osobowość jestem tym czego faceci nienawidzą a jednocześnie pragną im bardziej zachowuje sie irracjonalnie tym bardziej mnie pragną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek bedzie nastepny
Dobrze kombinujesz i starasz się racjonalnie mysleć, ale to nic nie szkodzi. Tak naprawdę pragniesz ognistego forumowego romansu i mnóstwa emocji, chocby miało się to skończyc tragicznie.:D ja ci to mówie. Pożyjemy-zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli _Kwiatku drogi... ludzie powinni mnie kochac...bo ja i perwersja :/ no co bede ukrywac.... moze dlatego mnie ukochany zdradzal :P no a to apropo tego co wczesniej bylo przez ciebie pisane ze "mam cos na sumieniu" do cholery co mam miec na sumieniu? ciało?:/ zawsze jest tak ze po obu stronach jest wina...owszem... ale tez jest procentowo okreslona... wiesz...ty dla ukochanej serce bys wyrwal a ona cie zdradza i co? wina "po równo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy - ze złośliwą mozemy zostać kochankami internetowymi ;) ale ona nie łapie o co chodzi tylko wysysa facetow po kolei i wyrzuca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza - wszytskie romanse koncza sie tragicznie :P jedno zostaje porzucone przez drugiego. pytanie tylko kto kogo :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Ktoś tu juz napisał OSOBOWOŚĆ !! Jesli jest zajety i jest mu z nią dobrze, to po co ma zmieniac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam poranionego serca. Nudzi mi się, owszem ogólnie, ale nie mam poranionego serca bo jest z kamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poranione serce" _Kwiatek...ja mam je poszarpane, rany klute, szarpane, ostre ale co tam, jestem dobrej mysli.... moze kiedys mi przejdzie... i bede umiala tak jak nasza wspaniala Złosliwa tez sobie poflirtowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×