Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Bo ja jestem marzeniem facetów,ale staram sie by tego nie zauważyli bo ja potrzebuje mase ciepła i cierpliwosci czułosci wsparcia i potrzebuje czas by okazac facetowi ze mi na Nim zalezy:( no to na tyle bo za duzo napisałam o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - a wiesz gdzie tkwi ciakwostka??? ze przyciagacie ze zlosliwa takich facetow jak wy same.. zranionych... przez podobna historie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie.........
kwiatek_ zimny drań rozumiem, ale idiota? boszzz jacy faceci są beznadziejnie głupi...szoke... a myślisz co złośliwa teraz robi? jeśli prawda co napisał R to własnie stara się usprawiedliwić swoje postępowanie;-o oboje zreszta poszli po bandzie jak para nastolatków :-O cóż nawet anonimowo zabrakło ..damy i dzentelmena ;-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - nie nadinterpretuj. jestes zaciekawiony i zainteresowany ale jak zamykam to pudlo ktore mam przed soba to zyje zyciem realnym zlosliwa -"bo ja potrzebuje mase ciepła i cierpliwosci czułosci wsparcia " teraz wiecej niz kiedys zeby zaufac facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma usprawiedliwienia to co zrobiłam R tak samo nie ma usprawiedliwienia na to co mi zrobił R w lipcu nie żądam by mnie wszyscy lubili na forum ale jak coś zrobie zle to sie przyznaje do tego i nie boje sie przeprosić czuje sie nienormalna wiec moze jestem ? z resztą czy to wazne?jestem tylko nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
why Kwiatek idiota? no moze za duzo tu siedzi ale jak ona tak przyciaga jak magnes... mmmm ,ciezko sie oprzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie.........
co złośliwa zrobił R w lipcu? bo nie kumam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, jakbyś się czuła normalna, do dopiero nadawałabyś się do leczenia...wszyscy mamy odchyły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, luz...też sobie zdaję sprawę ze swoich odchyłów ;) i wiesz co? dobrze mi z nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek...i znowu musze sie z toba niezgodzic :P "happy.femina - a wiesz gdzie tkwi ciakwostka??? ze przyciagacie ze zlosliwa takich facetow jak wy same.. zranionych... przez podobna historie " otoz nie....nieprzyciagam takich, a wrecz przeciwnie... i problem w tym ze tacy nie wiedza o co kaman... bo nieprzezyli tego co ja wiec jest im ciezko to zrozumiec... ah jak ja uwielbiam sie z toba niezgadzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - oj nie bierz wszytskiego dosłownie. nie jestem świrem co sie zakochuje w lasce ktora widzi na 1 rzut oka. spodobala mi sie, jej styl to sie pogapilem na fajne mięsko a potem poszedlem grzecznie z torbami do domu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie z znudów miałam dosc facetów i sobie wymysliłam projekt ale nie przewidziałam ze poznam na gg fajnego faceta no i go juz nie poznam bo mnie nienawidzi i uważa ze jestem brzydka a było mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sami, luz...też sobie zdaję sprawę ze swoich odchyłów i wiesz co? dobrze mi z nimi " lepiej sie wyróżniać niż być nijakim ;) przynajmniej cie zauwaza wtedy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowie ze ona sie odgrywa na facetach... a to nie tędy droga... trzeba najpierw uspokoic emocje zanim sie zacnie cos nowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matko...Sami, nie przesadzaj, jakbym ja miała siedzieć i się załamywać tym, że spieprzyłam coś, co moglo być super związkiem, to powiesiłabym się już dawno...:P Znajdzie się inny :) P.S. w każdym razie ja cały czas mam taką nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Kwiatek ale ty krecisz !!! :P pierw piszesz zakochalem (na co mam swiadkow ) potem ze mi sie spodobala....a idz cholero... no co bede uczucie me skrywac w tym swym skamienialym sercu znajdzie sie tez miejsce i dla ciebie... az mi ulzylo ze juz niemusze udawac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy.femina - nigdy nie udaewaj uczuc.. bo to kosztuje a teraz... rozkrecamy impreze.... :P "P.S. w każdym razie ja cały czas mam taką nadzieję" nadzieja matka glupich :P wiadomo ze takie jak wy to tylko z woda w klozecie mozna spuscic :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie bravissimo? :P ten gangster kochankiem mojej złośliwki!!!! o niedoczekanie :P zaraz jade na Mokotów i mu nastukam w dziób :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×