Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość wściekła i rozczarowana

dlaczego teraz młodzi mężczyźni wolą dojrzałe kobiety?

Polecane posty

Gość aldona25
staruszki dlatego dajcie spokoj,nie ponizajcie sie,bo to jest zenujace,ze tak wam sie chce r....,to jest przede wszystkim obrzydliwe,fu..nie wyobrazam sobie,ze moja mam moglaby takie glupoty robic i pisac,,wstyd,naprawde gdzie wasza godnosc????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonko
wstyd to takie brednie pisac jakie ty piszesz. Jesli relacje miedzy kobieta starsza i mlodszym mezczyznom sprowadzasz tylko do ruchania to naprawde masz pustostan w glowce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziczek
ufff! odetchnęłam z ulgą, po przedarciu się przez wasze posty:D a to dlatego, że mam 21 lat, 0 stałego związku, 0 facetów i najwyraźniej mój wymarzony prince charming urodził się max. 5 lat temu;) to budujące:) ale żarty na bok. mam kolegę, który też woli starsze kobiety (aczkolwiek ta różnica wieku nie jest aż tak duża, jak te opisywane) i na moje pytanie dlaczego tak się dzieje, zawsze odpowiada: "bo wiedzą czego chcą":) coś w tym być musi:) zatem i ja spokojnie poczekam, aż stuknie mi 40stka, zmądrzeję, nabiorę doświadczenia i klasy, a książę sam znajdzie do mnie drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby dojrzała
dziczek:) Aldonko zastanów się nad sobą;).Z młodszym mozna stworzyc naprawdę udany partnerski związek,wiem co mówię. Razem 9 lat,róznica wieku 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile bedzie osob, tyle zdan na ten temat. starsze = doswiadoczone i obeznane z mezczyznami. wiedza czego chcac od zycia i od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noneme
Może dlatego woli starszą, bo ona nie popełnia błędów ortograficznych, w przeciwieństwie do Ciebie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziabadzia
I komus z tym zle? Starsi wola mlodsze, a mlodsi starsze. Normalne. My, 20stki mamy fajne cialka, ale wolimy starszych i doswiadczonych. To facet ma mnie dymac, a nie ja nadrabiac pyskiem i rowem to, ze mu nie staje bo jestem jakas pomarszczona maciora jak 40chy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badziabadzia
Atak na poważnie i bez agresji, to naturalne, ze mlodsze osoby wola kogos doswiadczonego i wyrobionego, kto bedzie dominowal. Kwestia atrakcyjnosci i inteligencji to juz indywidualna sprawa kazdego przypadku. Fakt faktem - seks z kims starszym jest baaardzo...zaskakujacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ateneaa8
To nie chodzi o to że mężczyźni wolą starsze.To chodzi tylko o dobranie się dwojga ludzi,o to zaiskrzenie i poczucie się szczęśliwym. Ja mam 32 lata, a mój facet 22. Jesteśmy razem już ponad 3 lata i nawet nie śniło mi się wcześniej,że może mnie spotkać takie szczęście i tak cudowna miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love my older woman
Bo dojrzałe kobiety są najlepsze :classic_cool: Zostawiłem swoją dziewczynę dla kobiety starszej o 17 lat, jesteśmy razem od 4 i ani przez moment nie żałowałem. Związki dojrzałych kobiet z młodymi facetami to przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyzej zartujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love my older woman
Teraz zastanawiam się nad 30 lat starszą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdf
Do 25 lat kobiety maja siano w glowie kobiety starsze sa bardziej godne zaufania ot cala odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upy Uper
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami nie wiedzą czego chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitro On
Ja jestem młody i wolę starsze. Lepiej mi się z nimi rozmawia o i bardziej mnie podniecają... Nie wiem czemu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upy rader
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauważyłem...
Witaj w klubie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo lubia jak kobita przy nich
skacze jak mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I raz i dwa
Znów w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to interesujace ....
jest dlaczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 -latek to wg Ciebie młody mężczyzna?20-27 lat to młody ,ale powyżej już nie bardzo. I nie zgadzam się z tym znam trochę facetów koło 30 stki co młodszych szukają czyli takich 18-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dla mężczyzn przeważnie młode kobiety są bardziej atrakcyjne ,albo i nastolatki .. uwierz mi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjffhf
wściekła i rozczarowana Jestem zła rozżalona wręcz wściekła. Poznałam w firmie super faceta około 30 przystojny robi karierę poza tym szarmancki kulturalny i elegancki no po prostu ideał. Chciałam się do niego zbliżyć ale on traktuje mnie tylko jak koleżankę . Kilka dni temu dowiedziałam się że ma on 15 lat starszą kobietę! i jeszcze to on za nią lata! Koleżanka pokazała mi ich zdjęcia no fakt babka atrakcyjna i trzyma sie młodo ale do holery chyba jak się rozbierze to widac już oznaki starzenia! Jestem niezłą laską a on woli kobiete 45 letnią! Nie moge tego sobie darować - co on w niej widzi. Wiem że teraz jest coraz więcej takich przypadków." Może jest bogata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seksu kazde kobieta
jest ok, a mlodsze sa duzo bardziej naiwne i daja sie latwo omamic cwaniakom. przy starszej dziewczynie trzeba sie bardziej postarac i plytkie teksty i troche kasy nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do seksu kazde kobieta
moj komentarz do wpisu Monique88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to??
" do seksu kazde kobieta jest ok, " czyli byle dziura byla? nawet stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodsze może i wydają się starszym naiwne ,ale przede wszystkim młode ciało jest bardziej atrakcyjne dla nich przeważnie bo są wyjątki tak jak tacy co lubia grube np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak to
naiwna dziewczynko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×