Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość christinaaaa aguileraaaa

CO O TYM SADZICIE ???

Polecane posty

Gość christinaaaa aguileraaaa

Niedlugo mija rocznica jak jestem z Moim facetem 2 lata ... Chcialam zebysmy kupili sobie cos takiego ,co jest symbolem naszej milosci ... Pomyslalam o obraczkach srebrnych z grawerem naszych imion .. i jest problem ! Moj chlopak nie chce :( bo mowi .ze to pedalskie i ze koledzy beda sie smiali z niego :( on jest strasznie dziecinny i dla niego nawet przypalem jest isc za reke po miescie ,, bo ludzie patrza !'' ehh :( ja bardao chce te obraczki ! znak naszej milosci ! wkoncu dwa lata juz :( on powiedzial ze slub za gora 3 lata bo on nie chce sie jeszcze tak wziac (tzn.jak to on mowi ,,uwiazywac na sznurze'') ... co ja mam robic ? nalegac na obraczke ? ehh :((a moze zaszantazowac go ? postawic na swoim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinaaaa aguileraaaa
Camp Nou - dlaczego ??????????? wkurzona bardzo zona - wiem ,ale mi bardzo zalezy :(( moze go zaszantazowac :|??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnuk smirnofa
moim zdaniem ten pomysl jest pretensjonalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam rozumiem twojego chłopaka, choć jestem kobietą. To kup sobie taka obrączkę jak tak bardzo chcesz ale uszanuj jego zdanie na ten temat.Camp coś widzę że w wielu tematach się zgadzamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinaaaa aguileraaaa
wnuk smirnofa -z obraczka ?? czy z szantazem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christinaaaa aguileraaaa
Eliza... - moze masz racje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrączki grawerowane
to naprawdę pretensjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... w życiu bym takiej obrączki nie chciała :P A fuj.... nie dziwię się chłopakowi. Ale to, że za rękę się z Tobą wstydzi chodzić po mieście, to jest dopiero dziwne. Jeśli boi się opinii otoczenia, to nie jest mężczyzna, tylko jakiś chłopaczek. Wszystkie decyzje będzie "konsultował" z opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×