Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janwa

zaczelismy sie seksic....

Polecane posty

Gość janwa

no i nie bylo tak rozowao. bo zanim wszedl to bardzo mnie bolalo ale jakos wszedl tylko ze ja bylam chyba za bardzo spieta i lezelismy tak w bezruchu... bylo mi wstyd.... czy ktos tez tak ma.. ja to teraz sie wstydze wogole zaczynac zeby nie bylo tak samo... macie rady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janwa
nie zczynajcie ja na powaznie mam problem a wy zaraz przeobrazicie ten topic w jeden wielki smiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I AM CRAZY
Janwa, bo kazdy widzac taki stosunek do uprawiania milosci jak ty lapie sie za glowei wspolczuje tobie i partnerowi...jak mozesz tak nieludzko nazywac akt milosci twoj i partnera...jak na moje to chyba nie milosc, skoro tak to nazywasz i masz takie podejscie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janwa
za duzo mi nie pomoglyscie ale dzieki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la la mido
ja mam rade - dac sobie spokoj z seksem, dopoki nie bedziesz pewna, ze na pewno tego chcesz. o ile samo slowo 'seksic' nie robi na mnie wrazenia w tym kontekscie, o tyle twoje sformulowanie "bylo mi wstyd" nie brzmi juz zbyt ciekawie :( moj pierwszy raz wygladal podobnie, bolalo jak cholera i zabieralismy sie do tego kilka razy w odstepach kilkudniowych, udalo sie za ktoryms-tam... tyle, ze mi nie bylo wstyd ani przed soba ani tym bardziej przed nim, ze cos jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
skończ gimnazjum a potem zacznij myslec o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janwa
ale mi nie bylo wstyd chyba mnie tu nikt nie rozumie.... wstydze sie teraz gdy bedziemy sie zabierac za to 2 raz ze wejsc wejdzie i nie wyjdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janwa
i choooj jestem genialna,przecuze sie na dziewczynki,ale jestem zajebista iw choj mondra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janwa, to normalne że czułaś tremę przed pierwszym razem. W sytuacji gdy cię bolało, nie dziwi też fakt że nie mogłaś się poruszać. Z czasem będzie lepiej. To kwestia wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczałka
Oj, spójrz na to z innej strony. Jeśli wejdzie, ale nie wyjdzie, to zostaniecie złączeni na wieki- czyż to nie piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×