Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tymotka

sprzątanie Warszawa

Polecane posty

Gość Tymotka

Poszukuję Pani do sprzątania 74 metrowego mieszkania na Bemowie. Sprzątanie, prasowanie, mycie okien - godziny do ustalenia. Praca na stałe. referencje mile widziane.

Gość habibti
Potrzebuję pomocy w sprzątaniu mieszkania prawie 118-metrowego - 5 pokoi. Mieszkanie znajduje się w Piasecznie. Oferuję wynagrodzenie w wysokości 12 zł za godzinę. Chodzi mi o posprzątanie całości raz w tygodniu. Od połowy września będę mieszkała 5km od obecnego miejsca zamieszkania. Do sprzątania będzie dom o powierzchni 190m2. Najchętniej piątek lub sobota. Mi zwykle zrobienie porządku zajmuje do 4 godzin, więc sądzę, że stawka godzinowa jest atrakcyjna. Wymagam DOKŁADNEGO sprzątania, tzn min. odsuwania niewielkich sprzętów podczas odkurzania i zmywania podłogi, np krzeseł, zabawek dziecka, itp. Wyjmowania znalezionych np. pod łóżkiem zabawek i innych przedmiotów, a nie przesuwania ich szczotką od odkurzacza z kąta w kąt. Ścierania kurzy wszędzie, a nie tylko w widocznych miejscach. Wszystkie te rzeczy wydają się być oczywiste, ale niestety jeszcze nie trafiłam na osobę która by się do nich stosowała. Praca na stałe. Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt. Pozdrawiam. Alicja

Gość Dobre haha
118 m w 4 godz dokładnego sprzątania.Może ma Ci jeszcze ta osoba poprasować,machnąć okienka i obiadek ugotować Wszystko,to czego wymagasz,robię i nikt mi nie musi podpowiadać,Wycieranie żyrandoli,szafek u góry,kontaków.Kratek wentylacyjnych,itd.Czyli wszystko ale nie za taką stawkę i nie w takim czasie.15zł-20zł/godz a pracuje codziennie po 12-14godz.118m w zależności od zagracenia to myślę,że jakieś7-10godz Pozdrawiam.Ci co nie sprzątają nie mają pojęcia o tej pracy

Gość ewa1278
Sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie....Wszystko kompleksowo 505244086 ewa1278@onet.eu