Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Dość czekania na miłość. chce aby moją dziewczyna była jakakolwiek.

Polecane posty

Zaraz się poryczę, bo ja też mam zastój... a w głowie tylko Jego... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Heh tak sobie czytam i w sumie mam to samo co Wy , niby się tym nie przejmuje mam 20 lat i jakoś średnio mnie rusza, że jestem sama :) Do pewnego momentu .. 3 wesele w tym roku, które odbedzie się za 2 tyg, a ja jak zwykle nie mam z kim iść ehh ... no nic, poczucie się do egzaminu, aby nie myśleć - pozdrawiam , agata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam wesele tyle, że za tygodni 4 więc na 'poszukiwania' mam z deka wiecej czasu':P i też nie mam z kim iść:( chyba desperacko w ostatniej chwili wezmę pod rękę pierwszego lepszego, który tańczyć chociaż potrafi i może się wybawie.. no bo jak inaczej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Dobrze,że chociaż trafisz na takiego "pierwszego lepszego" :P ja nawet nie mam takiej możliwości, wszyscy wyjechali itp . Tak, miałam owszem 2 propozcyje kolegów z tym, że jeden to mąż koleżanki, a drugi narzeczony przyjaciółki, nie mogłabym .. głupio bym się czuła :P więc chyba przesądzone .. musze iść sama :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wesele w pazdzierniku ale nie ide.. bo nie mam z kim.. zreszta nienawidze patrzeć na śluby... jako.s mnie to od rozstania z byłą strasznie wpienia, sluby i parki... a za migdalenie sie na ulicy ucinał bym łeb... skonczylem ogladac film.. świetne zakoneczenie.. szkoda że tak sie dzieje tlyko w filmach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Tak właśnie myśle, że nawiąże znajomość z jakimś obcym :P tylko czy mi to wyjdzie na dobre ? Sama nie wiem ... A zdecydowanie mam dość bycia na weselach beż kogoś .. i te pytania "sama przyszłaś ?" "nie masz chłopaka ?" hehe w ogóle, pomyśleć że na codzień mnie to mało obchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Wiecie, póki co wystarczy mi ktoś kto dobrze tańczy i z kim będę mogła miło spędzić czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
A co do Ciebie wujku to nie rezygnuj z wesela, zabawy, a może tam kogoś poznasz ? Kto wie .. w ostateczności mogę z Tobą iść :P:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
"W ostateczności" mam nadzieje, że nie zrozumiałeś tego tak jak to zabrzmiało . W ostateczności, czyli jeśli nikogo do tego czasu nie znajdziesz ;) W sumie .. może przysługa za przysługe ; Ty ze mną na wesele, później ja z Tobą :P ? hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby wujek bliżej mieszkał tez bym go poprosiła:D🖐️ chociaz nie.. ja raczej nie mieszcze sie w jego przedziale wiekowym :O załamie sie chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
wujku... ja chce sie z Toba poznac... dalam Ci szanse a Ty nic... Skad wiesz czy nie jestem TĄ? Jesli i Ty dasz mi szanse moze byc nam nieco latwiej... odpisz na maila. olivka118@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Ehm .. "jakąkolwiek", jednak wymagania jakieś masz ;) Wujku, widzisz ile pań Cię chce :P . Rozum każe mi napisać " koniec z dołowaniem się i do roboty " . Owocnych poszukiwań . A swoją drogą, może i dla mnie kogoś znajdziecie koleżanki ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cierpliwości oczy beda ;D w najblizszym czasie, nie moge znalezc zdjeci tego co mi takie zajebiste zielone oczy wyszly.. A do Lodzianki nie napisalem bo mi poczta padła ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejmalenka
Witam, to znowu ja :P Czy to możliwe, aby mi było AŻ tak źle samej ? Przecież mam tylko 20 lat ... a wszystkim mówię, że jest inaczej, całe szczęście, że mam chociaż psa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka...
dobrze dobrze... w takim razie cieprliwie poczekam... bo ponoć... "cierpliwi zostaną nagrodzeni"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek po pierwsze desperacja nie popłaca po drugie zmień stopke, po cholere się dołować i pamiętać?był omineło, nowe życie przed Tobą, wiec weź sie chłopie w garść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffff
jakakolwiek czyli do ruchania :O chociaz moze nie jest z toba tak zle skoro sie przyznajesz= masz nadzieje, ze a noz widelec sie zakochasz. i jednak lepiej bedziesz bardziej romantyczny w swoich poszukiwaniach. booo tak naprawde dziewczyny ktore tutaj weszlyw celu poznania ciebie to hmm.... raczej nie swiadczy nic dobrego o ich poczuciu godnosci czy wartosci:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×