Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmmmistrlys

wariacje na temat małej czarnej - wasze ciekawe pomysły

Polecane posty

Gość mmmmmmmmmistrlys

ostatnio udało mi się w końcu kupic fajną "małą czraną" (chyba mogę ja tak nazwać :)) - dobra gatunkowo, fajnie uszyta, nie błyszcząca... długośc do kolan, dosyć prosty fason. Jest to raczej wizytowa sukienka (napewneo nei wieczorowa) i zastanawiam się czy pasuje do pracy oczywiście z bluzką zakrywającą delolt (choć i tak nei za duży :)) Jak ją można nosić ciekawie?? wymysliałam już z jasną prostą koszulą, z półgolfem czy dobrej jakości koszulką, tylko z długim sznurem pereł (na tzw. wyjście), z grubym miękim pasem skórzanym zwizanym w talii zeby ją lepiej podkreślić, z kolorowymi rajstopami i niskimi butami... co jeszcze podpowiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
to chyba już wszystko wymyśliłaś..:) no może jeszcze z jakimś fajnie dobranym sweterkiem.. do tego duża torba i ruszaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmistrlys
o widzisz na to nei wpdałam... chciałbym znaleźć podobną na allegro i poprosic was o pomoc w dodatkach bo jestem w tym kiepska :) jak znajde to wkleje napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję z bolerkiem
ale takim zwykłym, nie wyjściowym i pantoflami lub sandałami. Ja osobiście noszę małe czarne do koronkowych bluzek i glanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×