Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

morelkaaa

Czarna sukienka na wesele!!!

Polecane posty

Kobietki czy pasuje pójść na wesele w czarnej sukince, za kolanko na wesele???Dodam, że jest ona na wąskich ramiączkach i na biuście w zasadzie biało-czarna.Do tego dodałabym jakies białe bolerko i srebrne dodatki typu bransoletka itd.Słyszałam dużo opinii, że w czerni nie powinno się chodzić na wesele... Sama juz nie wiem , a jak wy sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ale niby co
byle nie w upał...ale tak! Mortycję bardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poszłabym a pewno....a co to za różnica w jakim kolorze, przecież nie tylko na pogrzeby ubiera sie czerń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
moim zdaniem może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele jest w ten week,ma byc gorąco, tak słyszałam.W zasadzie strszanie mi sie podoba ta kiecka, fajnie dopasowana do ciała, wiec chyba ja kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
pisałaś wyżej , że będziesz miała dodatki w innym kolorze , więc tym bardziej nie widzę przeszkód :) może gdyby ktoś ubrał się tylko i wyłącznie w czerń to trochę "smutno" jak na ślub , chociaż tez niekoniecznie :) ale z innymi dodatkami to spokojnie możesz iść - tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiecki
oglądałam program o dobrych manierachn na weselu,zasadach i innych takich duperelach przydatnych.......nie to jest ważne..... W każdym kolorze można iść w carnej kiecce -byle tylko nie na biało bo to kolor zarezerwowany dla panny młodej. Czarny jest tak samo dobry jak zielony czy fioletowy czy rózowy czy łosiowy ufffffffffffffffff :D:D:D:D itd.....itd.... Nietaktem - powtarzam - jest biały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja też wybieram się na wesele i właśnie ide w czarnej sukience i nie wydaje mi się, żeby było to nietaktem. Ostatnio jak byłam na weselu to wiele kobiet było w czarnych kreacjach. A poza tym czarny zawsze modny i elegancki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
byłam na weselu w czarnej sukience i nikt nie krytykował ;) samej pannie młodej się bardzo podobała... z resztą nawet jej świadkowa była w czarnej sukience :P Moje koleżanki chodza w czarnych i wiele kobiet w takich widuje na weselach wiec niewiem dlaczego niektórzy uważają że to nie wypada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ide w czarnej
bez ramiączek, za kolano. Ztym że ja oprócz srebnej biżuterii wszytsko inne też będę miała czarne- buty, torebke, bolerko.. jeśli kupie te bolerko w ogóle... szczerze - to nie specjalnie mi sie one podobaja :/ macie może jakies inne pomysły na to co mogłoby być zamiast bolerka?? Bo szale już z tego co wiem sa od dawna passe... a te bolerka bede miały pewnie wszytskie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hohoohh
a czy do czarnej sukienki, białego bolerka, srebrnej bizuterii pasują szare buty i kopertówka-torebka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieciekawa
podbijam po praktycznie 3 latach, ale jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat :) xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×