Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ciaża

Kasiczek24

Polecane posty

Gość Ciaża

Witam... Mam takie pytanie brałam tabletki ok 14,15 dni zrobiło mi sie starsznie nie dobrze po nich więc,poszłam do ginekologa powiedzieć mu o tym stwierdził że mam już nie brać tych 6 tabletek ostatnich poczekać na miesiaczke i przepisze mi inne. Tak też zrobiłam ale w tym czasie współzyłam w chłopakiem i dostałam miesiączke 10 dni wcześniej niż powinnam zazwyczaj mi się spozniał okres i to nawet 7 dni a teraz 10 dni przed dostałam tylko że to nie był zwykła miesiączke trwała ona u mnie tak:wieczorem dostałam-rózowego plamienią na następny dzień miałam normalnie krawienie na kolejny miałam brązowo-różowe trwało tak to 2 dni potem przerwa 3 dniowa i jeszcze jeden dzień brązowo-rózowego krawienia ..dodam także że gdy się kochałam w chłopakiem po zakończeniu tabletek po 15 dniu to mnie zalał .. i od ok niecałych 2 tyg. jest mi nie dobrze w każdej porze dnia ale do wymiotów nie dochodzi.. - piszcie co myślicie na ten temat.. czy była prawdopodobność zajścia w ciąze Z góry Dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×