Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiczek24

CIĄŻA ?

Polecane posty

Gość Kasiczek24

Witam... Mam takie pytanie brałam tabletki ok 14,15 dni zrobiło mi sie starsznie nie dobrze po nich więc,poszłam do ginekologa powiedzieć mu o tym stwierdził że mam już nie brać tych 6 tabletek ostatnich poczekać na miesiaczke i przepisze mi inne. Tak też zrobiłam ale w tym czasie współzyłam w chłopakiem i dostałam miesiączke 10 dni wcześniej niż powinnam zazwyczaj mi się spozniał okres i to nawet 7 dni a teraz 10 dni przed dostałam tylko że to nie był zwykła miesiączke trwała ona u mnie tak:wieczorem dostałam-rózowego plamienią na następny dzień miałam normalnie krawienie na kolejny miałam brązowo-różowe trwało tak to 2 dni potem przerwa 3 dniowa i jeszcze jeden dzień brązowo-rózowego krawienia ..dodam także że gdy się kochałam w chłopakiem po zakończeniu tabletek po 15 dniu to mnie zalał .. i od ok niecałych 2 tyg. jest mi nie dobrze w każdej porze dnia ale do wymiotów nie dochodzi.. - piszcie co myślicie na ten temat.. czy była prawdopodobność zajścia w ciąze Z góry Dziekuje i Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
a test zrobiłaś? To najszybsza odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
nie zrobiłam mam zamiar zrobić ..ale chcialabym aby ktoś mi napisał czy jest taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina z koszalina
test ciązowy albo pewniejsza beta hcg (z krwi) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_23
możliwość zawsze jest ale możliwe jest też ze to tabletki tak ci cykl pokopały ale najlepszy jest test.!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdf
okres dostałaś pewnie 3-4 dni po tym jak odstawiłaś tabletki i jest to normalne. Ciążą - ciężko powiedzieć - zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina z koszalina
a wtedy kiedy współzyliscie to brałas tabletke , czy juz nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_23
a kiedy był dokładnie ten stounek kiedy mogłas zajsc w ciaze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
Nie nie brałam tabletek i także po tym dziwnym okresie też wspołzyliśmy i też doszło do zalania .. cieszylibyśmy się z dzidziusia mogłam nie brac tych tabletek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
esterka_23 to było odrazu jak nie brałam tabletek i dodam że zdarzyło mi sie wyjazd i nie wziełam 2 tabletek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
i było to jeszcze w czasie brania tabletek .. jeszcze jak zapomniałam o tych 2 tabletek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina z koszalina
autorko kochana , z tego co wiem ze jak sie odstawi tabletki bądz skonczy sie je brac , to owulacja moze pojawic sie na nastepny dzien , wtedy jest najwiekszy szczyt płodnosci , ale to zalezy od organizmu , a moze poprostu masz jakiez zaburzenia hormonalne zrób test około 14 dni po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina z koszalina
moja znajoma tak własnie zaszła , nie wziela tabletki jednej i zaszła w ciaze , niewiem jak to było naprawde ale tak mówiła mi ze zapomniala jednej i współzyła do końca , ALE to nie znaczy ze ty tez mogłas zajsc... wiec test ciazowy w twoim przypadku jest jak najbardziej wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjkhnnmk
JA ci powiem tak lec do sklepu kupuj test ciazowy a lepiej idz do lekarza zebys u niego zrobila test!!!! A MASZ BOLE JAJNIKOW???? hmmm wiesz jak masz rozne kolory wydzieliny to nie dobrze... ja mialam podobnie dostalam miesiaczke za wczesnie i krwawilam roznie i to byla ciaza pozamaciczna!!! wiec lepiej uwazaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
Jeszcze mam jedno pytanie ? Czy tanie tabletki są mniej skuteczne niż te drozsze ginekolog mi przepisał 3 opakowania za 7 zł ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_23
wiesz mnie chodziło o konkretną date. Ale nie wazne jest 2 tygodnie po stosunku test powininen wykazać ciąze. tzn mnie pokazały sie 2 tygodnie po stosunku dwie kreski ale jedna była baardzo blada a po kilku dniach były juz dwie mocno czerwone najlepiej zrób test po co sie stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
polece jak najszybciej do apteki po test ... mam czasem bóle jak na miesiączke nie cały czas ale zdarza się noi do tego te mdłości hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozliwe ze przy pominecie jednej tabletki zachodzi sie w ciaze jakos nie uwierze w to:( ale tabletki to tabletki nie ważne powinny chronic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
12 lipca już nie brałam tabletek od 13-16 lipca codziennie współzyliśmy do samego końca 17 dostałam tą ''miesiączke'' i kochaliśmy się znów 21,24,30 lipiec także do końca a miesiączke którą miaam dostać wypadała 30 lipica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mnie na początku cały zcas bolało jakbym zaraz miała dostać okres to był pierwszy objaw kolejny.. nie dostałąm miesiaczki a moja znajoma przestała brać tabletki i tego miesiaca w którym przestała je brać zaszął w ciaze a druga zaszłą w cize podczas tygodniowej przerwy także wszystko sie moze zdarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
czasnakropeczke niewiem czy dobrze przeczytałaś ale nie wziełam ok 2,3 może a potem nie brałam ostatnich 6 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka_23
zrób test!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
Nie no jeśli zaszłam to napewno się bedziemy cieszyć :) a chłopak starsznie wyjechał teraz na miesiąc do pracy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
Zrobie.. i napisz wam co i jak .. Dzieki za wypowiedzi naprawde :*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem przeczytałam ale podałam ci przykady ze niby niemożliwe jest możliwe dlatego zrób test to bedzie najpewniejsze mysle ze juz powinien wyjść jest nie drogi ok 12 zł płytkowy zrób i bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
zrobie zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie z tego co napisałaś wynika, że 17.07 powinnaś traktować jako pierwszy dzień nowego cyklu i wówczas jesteś w 20dc i na test jest za wcześnie - ale spróbować nie zaszkodzi. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
achaja82 to może poczekać jeszcze z jakiś tydzień czy jak ? bo juz sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam miec miesiaczke 14 lipca jak nie dostałam to 16 zrobiłam test i juz wyszedł tylko bardzo słabo powinien wyjśc ale nie koniecznie ja nie mogłam wytrzymać napięcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek24
No dokładnie to napiecie ... niecierpliwośc a te 3 min.najdłuższe w zyciu ale chciałabym ujrzec 2 kreseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×