Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalunia69

dlaczego mężczyzna nie chce się kochać ...?

Polecane posty

Gość lalunia69

Kiedys był juz taki topik, ale proszę o wypowiedzi, Jestem atrakcyjna ,on też , chcę się z nim kochac bez zobowiązań , a on nie. akurat mam straszną ochotę na niego. Może kogoś ma ? Pierwszy raz mu nie wyszło ale ciągle subtelnie daję mu do zrozumienia ,że chcę się spotkać. pierwszy raz chciałam mu zrobić fellatio, nie zapałał ochotą . O co chodzi ? pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień obiekt zainteresowań. Bywa i tak, że atrakcyjni partnerzy nie przypadają sobie do gustu. (Chemia miłości i feromonów). Ja też miałem partnerkę, przy której lepiej opadał niż stawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Chciałabym , naprawdeę powiedział (znamy się od podstawówki ) ,że zawsze mu sie podobałam , piszemy smsy, choc nie jestem nastolatka podobam się chyba mę żczyznom , mówi ,że jestem atrakcyjna i wiem ,ze tak mysli ale smsy mi nie wystarczajaą ;)Co zrobić Tak mi radzono na tamtym topiku ale uparłam sie , bo nie moge zrozumieć czemu nie chce ze mną seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Niech , ktos mi to wyjaśni .Na pewno ma kogoś ale co mu zależy ze mna sie pokochac ...? choć raz ... Inni chcieliby , ale ja nie chcę i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno zrozum że faceci
może trochę wbrew pozoro, też mają uczucia, też mają mózg, nie kierują się tylko widokiem gołej cipy:O Trudno w to uwierzyć, a jednak... Może on jak niektórzy ludzie, wiąże seks z miłością, a mimo że jesteś atrakcyjna i nie chce Cie urazić, nie kocha Cię i nic głębszego nie czuje? MOże on po prostu myśli o kimś innym? Albo w ogóle nie czuje chemii? Może nie podoba mu się twój zapach, nie odczuwa twoich feromonów jako podniecających, coś mu w tobie nie pasuje. czy każdy facet musi chętnie kopulować z byle kobietą?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej lalunia a czy on ma
nadwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
nie ma nadwagi , może ewent.2kg. To po co mówi ,że podobam mu się ? pisze smsy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Co mu szkodzi ? zwariowałam chyba .Dziś w złości wykasowałam jego numer .ale on napisze : Miłego dzionka . Całuję . z poczucia grzeczności ? chcę sie z nim kochac , . !!!kiedy pytałam go o co chodzi : powiedzial ,ze chce zdradzic męza na pewno zeby sie odkuć ! ( mam męza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Zapytac go ostatecznie , vzemu mnie nie chce ? Aha nie jestem puszcalska!!!! Ten facet po prostu mnie podnieca i juz !! co zrobić pomocy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
puszczalska , sorry polonistka ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on ma dziewczyne
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Pytałam go... Mówi ,ze nie .. dobrze moze ma..To co mu szkodzi.. Mam na niego ochotę , straszną ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobraz sobie ze chodza jeszcze po ziemi(tak nawet w Polsce) faceci ktorzy szanuja instytucje malzenstwa, nie pierdola wszystkiego co nie spierdala na drzewo. nawet jesli im sie podoba. nawet jesli to jest "lalunia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś puszczalska szmata to co sie dziwisz, ze cie normalny facet nie chce? i po co ci byl slub, jak cie dalej cipsko swedzi na pierwsze lepsze fiuty? nie obrazaj autorki. on sie jej podoba!! nie jest pierwszym lepszym. nie kazdy facet sie jej podoba. znaja sie od podstawowki, to juz zupelnie niewielu zostalo. to pozadna kobieta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Dzięki za słowa otuchy:) cin cin Pierwszy raz tak mi się zdarza , I pragnę rady a nie krytyki dewotki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Jestem , fajna i porządna . Pozdrawiam :) tylko w rozterce i niepewności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boże co za żalllll
:O I chyba nie wiesz, co to ironia, laluniu69, może od tego 69 poprzestawiało ci się w móżdżku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
a mój mąż nie podnieca mnie juz , chce czegos nowego bo sie zestarzeję .... On popija i jest 9 lat starszy :( mąż :( a ja atrakcyjna (raczej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Mój mąz popija i jest 9 lat starszy ... a ja jestem atrakcyjna ...Dlatego chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A ja mam inny problem ja jestem obrzezany jak miałem 7 lat bo moj ojciec mnie obrzezał i teraz penie bede mial problem znalesc kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
Pewnie żadna mnie nie zechce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Tak sama sie dziwię- sobie ale jak dać sobie spokój? co robić Oto mi chodzi a moze dalej pytac ? I nic mi się nie poprzestawiało ;) w mózdzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A poszłabys do uszka z obrzezanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
a inne ganiają ... ale mam swój honor... dziś własnie wykasowałam jego numer. ale paradoks, inni chcieliby mnie przelecieć ale ja nie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmm
A zemna poszłabys do łozka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×