Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 65/170

10 dniowa dieta START - 7.08

Polecane posty

Gość 65/170

Cześć dziewczyny, W wakacje przytyłam 5kg. Miałam sporo stresów, które zajadałam w samotności no i teraz zamiast 60kg na wadze widzę 65 :( Nie wiem od czego zacząć więc zaczynam od diety 10-dniowej (tej z kefirem twarogiem itp.) Jeśli ktos od jutra zaczyna tą samą dietę to zapraszam na ten topic. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka to dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
1 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 2 dzień - kefir w dowolnych ilościach, kawa, herbata bez cukru, woda 3 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 4 dzień - ser biały w dowolnych ilościach przez cały dzień 5 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 6 dzień - jajka na twardo w dowolnych ilościach 7 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 8 dzień - mięso gotowane (dowolny rodzaj) przez cały dzień 9 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach 10 dzień - warzywa (gotowane, surowe) w dowolnych ilościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoniaa
witaj! chętnie dołączę do Ciebie..jestem na 10dniowej od wczoraj..dzisiaj kończę dzień kefirkowy..postanowiłam, że zważę się dopiero w połowie dietki, żeby nie świrować..u mnie znacznie gorzej 85/176 :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoniaa
ja nawet nie marzę, że uda mi się dojść do 65kg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
hej miło mi że tu zajrzałaś:) Myślę że spokojnie schudniesz do 65 tylko po 10-dniowej trzeba będzie pomyśleć pewnie o diecie 1000kcal. Trzymam za Ciebie kciuki i razem napewno będzie raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostucha w lustrze zęby strzez
oooo spoko moze i ja sie skuszę ehm ale czy to zdrowe????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
a właśnie powiedz mi jak mijają pierwsze dni na tej diecie, jest ciężko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostucha w lustrze zęby strzez
65/170 czy ty już kiedys dietowałas sie z ta 10 dniowa? albo moze ktos znajomy? jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
do kostuchy:D myślę żę napewno zdrowsze niż: coca-cola, chipsy, frytki, hamburgery, pizza itp. 10 dniowa dieta chyba nikomu nie zaszkodzi zresztą jesli o mnie chodzi odzywialam się bardzo niezdrowo wiec ta dieta na pewno będzie dla mnie lepsza niz dotychczasowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie masz rację jeśli inne sie głodują i zyją to ta dieta bedzie ok podoba mi sie bo lubie kefir i ser biały i jajka heheheh i mięsko:) wszystko w tej diecie mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
ja tej diety nie stosowalam, ale moja kolezanka schudla na niej 4,5kg przed dietą ważyła 63kg a ma 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostucha w lustrze zęby strzez
mamut ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
jak myślicie ile tego kefiru mozna wypic przez dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! Ja przyłączam sie od jutra:) Tak żeby w nastepna niedziele wypadło równe 10 dni:) A poza tym wiem,ze pierwsze dni sa najgorsze wiec wole miec wolne od pracy bo chyba bym umarła:P Jutro z rana lece sie zaoptrzyc w kefirek i serek biały i...zaczynaaamy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym zrzucic tak z 4-5kilo a potem dieta 1000kalorii...myslicie ze mi sie uda? musze tez brac pod uwage to ze juz kiedys sie odchudzalam i metabolizm juz nie ten:P ale po wypowiedziach dziewczyn z innych topikow wiedze ze mimo wszystko ładnie sie chudnie na tej dietce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
no i ja tez dietę jednak przesunę na jutro. zjadłam jabłko i wypiłam kawę z cukrem a w tej diecie nie moze byc chyba zadnych węgli tak więc 10dniowa od 8.08. jestem zła na siebie no ale cóż zrobić, nie mam za wiele silnej woli mimo wszystko liczę ze mi się uda... a w kefir to chyba lepiej zaopatrzyć się wczesniej bo jak rano głód najdzie to lepiej miec go już pod ręką niz biegac później do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
10 dniowa ruszyła jestem po sniedanku kefirkowym - szklanka kefiru 1,5%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65/170
Myślę że kefirku na dzisiaj starczy tak więc podsumowując wypiłam go w pierwszym dniu diety 850g (450g 1,5% i 400g 2%). Do tego kilka herbatek owocowych bez cukru i litr wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni88
czy ktos zaczyna jutro lub w pon?? ile schudlyscie te ktore zakonczyly ta diete z powodzeniem??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja właśnie...
...skończyłam i jestem szczerze zawiedziona. Przez 5 pierwszych dni zleciało mi 3,5 kg i mimo że ściśle trzymałam się planu i byłam strasznie głodna, po kolejnych trzech dniach waga poszła w górę i to o zgrozo o 2 kg i tak stanęła. W efekcie przez 10 dni straciłam 1,5 kg. Dupa. Na Atkinsie mi przez 10 dni przeszło 4 kg zleciały a głodna ani trochę nie byłam. Jak dla mnie nie warto się męczyć. Już kopenhaska lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemi555
Hej dziewczyny🖐️ Jestem żywym przykładem na to, że można te dietę przejść z sukcesem. Dokładnie ile mi ubyło nie wiem w kg ponieważ nie miałam możliwości zważenia sie tuż po. Skąd wiem, że schydłam? po cm, ubyło mi ok 6 cm w pasie i podobnie w biodrach, w ogóle cała sylwetka mi zeszczuplała. Jestem po diecie , ale wiem, że najważniejsze było żeby umieć rozsądnie z niej wyjśc ...Ja tego nie zrobiłam i czuję, że kg wracają powolutku bardzo, ale pora znowu coś z tym zrobić zanim bedzie za późno :P Dużo przykładów i rozsądnych porad znjdziecie na tym topicu : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3749529&start=1410 🌼 Ja sama tam piszę z dziewczynami, wspieramy sie w i doradzamy sobie :) czego i Wam życzę. Powodzonka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×