Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość n.i.e.d.z.w.i.e.d.z.i.c.a

Wyjątkowy topik

Polecane posty

Gość ło jezusicku
siemano obecnym 🖐️ milego dzionka:D:D:D 🌼 oczywiscie kawka na dobry poczatek musi byc:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak:O:O...ostatnio duzo ludzi tam:):D i dobrze...w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak po prostu wrocic troszke w czeniej z tych gór przysiasc sie jna jedno popoludnie i sie zagłebic w nasze alkoholowo uczuciowe dyskusje:P:P:P a zona a tatry jedziesz????? bo ja to❤️ TATRY...tez sie chyba we wrzesniu wybiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona zazdroszcze ci:O:O:O....giewont fajne widoki,niezł przepasc na szczycie,krzyz i fajny szlak...ale osobiscie wole wyzsze partie,swinica,kozie wierchy granaty,buczynowe turnie....:) ide troche poprezesowac:P:P:P::P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat ja mam nadzieje ze kiedys bede mogla wychodzic na wyzsze, poki co nie bylam juz tak dawno w gorach ze kondycji to nie wiem czy mi nawet na giewont starczy ;) poza tym to na pozostale szczyty nie wiem czy nie balabym sie tak bez rozeznania isc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
wiem, wiem bracie - jestes potwor biszkoptowy:D ja jednak wole cos w czekoladzie:P zonie zazdroszcze mozliwosci podziwiania gorskich krajobrazow:) raz jeden mialam okazje popatrzec (w drodze do Zywca) :D ostatnimi czasy 0 szans:( milych wrazen zycze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę w Tatrach w przyszły czwartek :-) Już się nie mogę doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od pogody. Ale tym razem plan jest - kozi wierch, świnica, zawrat i chyba rysy. Ale nie chcę nic planować. Zresztą, mnie się wszędzie tam podoba i każdy szlak jest wspaniały. Czy wejdę gdzieś, czy nie, nie ma to większego znaczenia :-) Byleby tam być :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
mykam do obowiazkow:( jeszcze tylko maly romansik do zony - przywiez nam swiezego gorskiego powietrza, co sobie troszke pooddychamy;) [ czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przywioze wam i powietrze i oscypki:D z goralami to nie wiem ..... bo maz mi nie pozwoli ogladac sie za przystojnymi wiec jak zlapie pierwszego lepszego i nie bedzie pasowal to co ja z nim pozniej zrobie? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×