Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość n.i.e.d.z.w.i.e.d.z.i.c.a

Wyjątkowy topik

Polecane posty

ale was tu jest:)D:D...zona nawet sie tu udziela🖐️.....zobaczcie co ta niedzwiedzica tu stworzyła:P:P:P:P heheheheh....jakas popularnosc mi tu rosnie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bracie 🖐️ Oj jak widzisz izabellinko nie tylko Ty się uśmiechasz :D Żono ja nie mam niestety męża, który przekonałby mnie do tego filmu :P ale może kiedyś obejrzę ;) Bracie nie "to" si rozwija tylko wyjątkowy topik o wyjątkowej osobie się rozwija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to by wystarczył taki malutki skrawek świata:) naleśniki dziś były z dżemem borówkowym i bitą śmietaną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi
na randke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie mam,jakiś miesiąc temu zerwałam zaręczyny,a 2 sierpnia miał byc nasz ślub.Dzięki kafe przetrwałam chyba najgorsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo mnie nie szanował ,jest mamisynkiem,a jego nowobogacka mamunia mnie nie znosiła,bo nie mam tyle kasy co by chciała tylko dziecko dla niej niewygodne.A synuś w pewnym momencie zaczął mamuni przyklaskiwać...To podziękowałam za wątpliwy zaszczyt bycia jego nałożnicą(za partnerke miał mamusie-wspólna praca,konto itp) i kurierem odesłałam pierscionek.Z zemsty za upokorzenia postarałam sie,żeby dostał w dzień urodzin.To duży skrót mojej porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabellinka, najgorsze juz za Toba, gratuluje odwagi , na pewno spotkasz kogos kto dla Ciebie bedzie partnerem :) :) niedzwiedzicia- wszytsko kwestia czasu, nie warto sie spieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież to nie Twoja porażka tylko jego i jego mamusi. Nie dałaś się wciągnąć w taki układ i bardzo dobrze :) Jeśli facet nie szanuje kobiety to nie warto z nim być. A teraz niestety muszę znikać na jakiś czas 🖐️ później pewnie jeszcze wpadnę zobaczyć czy fanek Bratu przybyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona nooooo jestem bo jak inaczej :) brat to brat - prezes w końcu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się cieszę,bo mam świadomość swojej wartości-jestem człowiekiem nie przybłędą z ulicy.Moze nie mam willi ,ale nieżle sobie radzę sama i nie muszę łapać męża po to żeby sobie byt poprawić co niedoszła teściowa zasugerowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale was tu jest:D:D.......heheheheh moze bede wam zdiecia z autografami wysyłał:P:P:P:PP:P:P,,,no bo jak fan klub to pasowało by:):):) izabelinka....kurcze chyba dobrze zrobiłas pozbywajac sie tak niedojrzałego faceta,chyba bys sie meczyła w tym zwiazku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz ale wszyscy juz poszli, a ja jestem, a na prezesa mnie nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko widzisz ale wszyscy juz poszli, a ja jestem, a na prezesa mnie nie chcesz nie mnie wybierac prezesa:P:P:P:P zrobicie sobie jakies lowowanie i podzielicie sie funkcjami:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim.Melduję się w fanklubie brata.W ewentualnym losowaniu chciałabym wylosować stanowisko Fanklubowego Odświeżacza.Mam pewność,że za dużo pracy nie będę miała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×