Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Warkocz Komety

Dziś są moje urodziny

Polecane posty

ahoj ahoj :D to może teraz szanty jakieś? :classic_cool: Hej! Ha! Kolejkę nalej! Hej! Ha! Kielichy wznieśmy! To zrobi doskonale, Morskim opowieściom. :classic_cool: Może złowimy jakiegoś wieloryba :classic_cool: zdarzają się na tym forum niezłe walenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żegnaj nam dostojny, stary porcie Rzeko Mersey żegnaj nam Zaciągnąłem się na rejs do Kalifornii Byłem tam już nie jeden raz A więc żegnaj mi kochana ma Już za chwilę wypłyniemy w długi rejs Ile miesięcy cię nie będę widział, nie wiem sam Lecz pamiętać zawsze będę cię Zaciągnąłem się na herbaciany kliper Dobry statek choć sławę ma on złą A że kapitanem jest tam stary Burges Pływającym piekłem wszyscy go zwą Z kapitanem tym płynę już nie pierwszy raz Znamy się od wielu, wielu lat Jeśliś dobrym żeglarzem radę sobie dasz Jeśli nie toś cholernie wpadł Żegnaj nam dostojny, stary porcie Rzeko Mersey żegnaj nam Wypływamy dziś na rejs do Kaliforni Gdy wrócimy opowiemy wam ♪♫((💤))♪♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczu- ja tez mam dzis swoje urodziny:D Tobie życze tego samego, co bym zyczyła sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym ja miał urodziny i ktoś by mi życzył "tego czego mi życzy cała kafeteria" to złożyłbym doniesienie do prokuratury o podżeganie do morderstwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyku, Wszystkiego Najlepsiejszego 🌼❤️🌼 Cmok 👄 Cmok 👄 Cmok 👄 Żebyś była zdrowa, kochana i szczęśliwa A kasiura sama się znajdzie :) Ufff - mam nadzieję, że zdążyłam na toast Sto Lat!!! Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik---> to jesteś jak siostra blixniacz, ale o rocznik nie wnikam :classic_cool: Kochani !!!!!! Wszystkim Wam sereczne, serdeczne - DZIĘKUJĘ- ❤️ Skoro juz tu się wszyscy zebralismy i jesteśmy po częsci oficjalnej to czas teraz na party :classic_cool: Drinki, wino, piwo...co komu polać ?! Jedzcie i pijcie ale po stołach nie rzygajcie 🖐️ Panowie prosza Panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec zycze ci aby jak najszy---> nie dziękuję :o Mogłes sobie to dzis podarowac, wiesz ze spawiłes/spawiłas mi przykrość :( Szczególnie, ze piszesz to w dzisiejszym dniu............TO BOLI ! Udało ci się :( I pamiętaj, że los potrafi być mściwy i zyczenia moga odwrócic się w twoim kierunku. Ja nie odważyłabym się NIGDY i NIKOMU napisac cos podobnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkoczyku daj
fotke prosimy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec zycze ci aby jak najszy pamiętaj że takie rzeczy wracają i to szybko jak śledź przepijany colą :o :classic_cool: Rób często badania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×