Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie lubie sie kleic

pomozcie z balsamem brazujacym

Polecane posty

Gość nie lubie sie kleic

Otoz mam mleczko Garniera skora musnieta słoncem. Daje naprawde fajny efekt, tylko strasznie sie po nim lepi skora. Nasmarowanie sie nim na noc to udreka! Ktos mozna zna specyfik, ktory sie nie klei i daje dobry efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie sie kleic
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenka22
ha polecam balsam brązująćy z Dove dla tej cery ciemniejszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie sie kleic
hmmm... a czy masz ciemną cere? Ja mam raczej jasna, ale te do jasnej czesto daja zoltawy odcien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Nutribronze z L\'Oreal ... nic a nic się nie klei, nadaje skórze piękny brązowy kolor, nie robi smug i równomiernie schodzi :) Polecam :) To mój ulubiony balsam brązujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamka
Dove też daje uczucie lepkości.Nie bardzo ale troche tak. I niezbyt ładnie pachnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutribronze L\'Oreal jest faktycznie fantastyczny, bardzo go lubię, ale Nivea - nie pamiętam już dokladnej nazwy - którą miałam niedawno, też się sprawdziła:) Co do Garniera - w ogóle nie lubię kosmetyków tej firmy, bo albo uczulają, albo działają zupełnie nie tak, jak powinny... Któtko mówiąc, moim zdaniem są kiepskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie,Nutribronze" Loreala to rewelacja!!! Mam bardzo jasna cere,nie wolno mi sie opalac,bo mam sporo znamion.Zawsze bylam blada,do czasu az odkrylam ten balsam.Pierwszy raz poczulam sie,jakbym byla opalona.Nareszcie,bez narazania skory,moge byc lekko brazowa.Swietny jest.Kupuje go w ilosciach hurtowych:) Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o radę
ziaja sopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×