Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thirstyyy

10 kg w dół!

Polecane posty

Gość czarownicazua
ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sni mi sie waga 65 kg
ja a w jaki sposob chcesz schudnac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zasadzie dzięki zmienieniu zasad żywienia. może nie każdy się z nimi zgodzić i nie każdy bd je stosował ale ja już postanowiłam. Moja koleżanka odchudzała sie w ten sposób była naprawdę gruba i w 6 tydoniu poleciało jej ponad 12kg! To było ponad 2 lata temu i do tej pory nie przytyła wyglada jak szkielet. To samo tyczyło się mojego kolegi jednak u niego spadek wyniósł 20 kg w 3 tygodnie. O to zasady ;) 1. jemy 3 posiłki dziennie. sniadanie obiad kolacja. 2. Nie jemy po 18 :) 3. Nie łaczymy : wego-białka, białka-białka. 4.Używamy tylko dobrych tłuszczów! :) Np. oliwa z oliwek. 5. Nie jemy smażonych .. łee ;d 6.Nie wiem jak wy, ale - nie bd jeść chleba. w ogóle. 7. dużo warzyw i owoców:) 8.Nie jemy węglo. po 17! 9.Herbatki Pu Erh, Slim Figura mile widziane! :) 10.Dużo wody! Ja pije srednio butelkę na dzień, ale przy odchudzaniu chciałabym wypijac przynajmniej 2,5-3l czystej wody! 11.Ruch. Nie jest moze i konieczy jakos bardzo, ale przeznaczam codziennie 2 h na siłownie i troche na rower i rolki. 12.Jak kto chce - ja nie jem słodyczy :( Piszczie swoja wage oraz wzrost :) Ja niestety ważę 54kg przy 160cm.... Chciałabym waży 40kg wtedy wygladam naprawdę świetnie niestety powaznie utylam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mojego kolegi! Przepraszam ale sie pomyliłam! 20kg w 3 miesiące a nie w 3 tyg ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLudaaa -> Może tak być ale ja jakoś nie mam ostatnio ochoty na jedzenie ;d zreszta teraz przy moim trybie zycia to nie bardzo mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarownicazua
a ja mam 166cm i waze aktualnie 65 kilo :| dobrze wygladalam przy 55ciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moge się przyłączyć ?? Mam 175 i waże 62kg moim celem jest 55. Thirstyyy skoro ważysz 54kg a chciała byś 40 to twoim celem jest chyba 14 nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzien prosze was o padanie swojej wagi ;d ugh -> jasne ze mozesz:) No tak 14 byłoby dobrze, ale chce sprobowac na poczatek 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
... co to znaczy: nie łączymy białka-białka? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki...
a ile ty masz lat??? .... 13 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez z chęcia zrzuce 10 kg, mam czas do października:) Mam 171 cm wzrostu waga coś 72 kg:O Masakra poprostu ale biorę się za siebie, koniec z żarciem wieczorami i popołudniu, koniec słodyczy fast foodów i piwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thirstyyy Mam do Ciebie pytanie ;P Bo dwa lata temu, będąc w Twoim wieku, też miałam ok 160 cm i przy wadze 45 zatrzymała mi się miesiączka :/ Ty nie miałaś z tym problemu ważąc 40??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLudaaa Nie, nie zatrzymała mi się. Ale fakt faktem czasami sie przesuwała o kilka dni do przodu i było jej mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo straaaaaaaaasznie duzo jadłam. Cały dzien jadłam. Nie uwierzyłabys ;) Byłam jak śmietnik!;( Do tego spędziłam pare ostatnich tygodni w Turcji ... tam to maja jedzienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaLudaaa Ja słyszałam że tak się bb często dzieje. A koleżanka mojej ciotki nawet brała jakies leki na wywołanie okresu i podobno jak w końcu dostała to trwał on ponad 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się spóźniał miesiąc !! Myślałam, że umrę na zawał, bo zawsze był punktualnie. Wystraszyłam się i zaczęłam jeść więcej i pojawił się po ponad tygodniu. Na pewno to było przez diety itd, bo nie byłam na nic chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ... to musisz uważać i nie chudnac drastycznie! aja sobie kiedys wmówilam ze nie mam okresu i ze go nie dostane napewno powtarzalalm to chyba codziennie bo w marcu jechałam w alpy i nie chciałam miec na wyjezdzie... i o dziwno..nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam dwa pytania odnośnie twojej diety 1) Czy ważywa można łączyć z białkami i węglowodanami. 2) na śniadanie lepiej węglowodany czy białka ? Jak wam idzie? Moje śniadanie jajecznica z 1 jajka + 3 kawałki papryki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Thirstyyy
Dziewczyno tylko nie 40kg.:-(Naprawde chcesz wygladac jak szkielet?Nie wspomne juz o Twoim wieku,rozwijasz sie,dojrzewasz i taka glodowka tylko doprowadzi Cie do choroby.Rozumiem 50-48kg.Ale 40??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież thirstyyy nie głoduje nie umiesz czytać ???? Tu nie chodzi o głodówke tylko racjonalne odrzywianie. chcemy chudnąć zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×