Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thirstyyy

10 kg w dół!

Polecane posty

Gość do Thirstyyy
Nie ma czegos takiego "jak chudnac zdrowo"jezeli chce sie wazyc 40kg w tym wieku ,w jakim kolwiek zreszta:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam dziewczyny:) chetnie sie do Was przylacze ale niestety dopiero za tydzien bo na razie wyjezdzam. Ja doskonale rozumiemm Thirstyyy, jestem w podobnej sytuacji. mam ok. 160 cm i chce wazyc 42. teraz jest to niestety 52kg! utylam tyle w ciagu roku i tak jak Thirstyyy robilam ze swojego żołądka śmietnik. no i teraz widac efekty... jak ktos ma bardzo drobne kosci to te 42kg to wcale nie jest niedowaga. ja np. wygladalam przy takiej wadze normalnie i czulam sie swietnie. dla porownania - mam kolezanke ktora wyglada tak jak ja przy 42 kg a wazy co najmniej 50. a wiec to wszystko zalezy ze tak powiem od \"grubosci\" kosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja dołączam i trzymam si zasad nic po 18, duzo wody, nie lacze bialka z weglami, zero slodyczy chleb ciemny le tylko ewentualnie na sniadanie:) no damy rade, moim celem jest takze 10 kg waze 78 przy 179cm musze miec 68:) damy rade.. w 2 miesiace powinno sie udac!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda nam się :) II śniadanie galaretka obiad 2 placuszki z groszku i jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello witam was:) ugh Tak:) Warzywa stanowią o ile się nie mylę grupę neutralną i możesz je spokojnie łączyc z białkami i węglo. Mi na przykład bardzo smaująą brokuły na parze z jogurtem juz kefirem mmm :D Odnoście śniadania. Hmm.. śniadanie białkowe kojarzy mi siębardziej dla sportowców :) Poza tym węglowodany rano dostaarczą Ci mnóstwo energii na cały dzień :) No i oczywiście fakt, że im późniejsza godzina tym powinniśmi stopniowo ograniczyc weglowodany, a po 5 najlepiej w ogole ich nie jeść:) do Thirstyyy Kochana. Przy 40kg nie wygladam jak szkielet a naprawde szczupło! ja przy 44kg wygladam hmm...troche szczupło troche masywnie ;/ I tak jak mówi ugh i nie tylko to nie jest głodówka typu \'dieta 15kg w tydzień \' gdzie pijemy sama wode z cytyna przegryzając odtłuszoną marchewką:) Chcę schudnąć ale chce też wprowadzić dobre nawyki żywieniowe w moim życiu i nie tylko bo moja mama również je tak jak ja:)chcoiaz Tata dalej wcina ziemniaki z mięsem bo \'tylko to mu smakuje\' ;d I nie rozumiem dlaczego mówisz że nie ma czegos takiego jak chudnąć zdrowo ... hmm .. może ty sięnigdy nie odchudzałaś bo nie masz tego problemu, ale my niestety mamy i chciałybyśmy schudnąć i dobrze sięczuć w swoim ciele :) I chcemy to zrobić mądrze, aby nasz organizm na tym nie ucierpiał . Przeczytaj to co napisałam w pierwszym poście i odpowiedz sobie na pytanie czy faktycznie zle pisze odnosnie tej diety. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauna88 dzięki za zrozumienie w sprawie kości ;dd dziewczyny, a co myślicie o musli? w wielu dietach sie pojawia, moja koleżanka czesto je jadła prawie codziennie... tyle że ona jadła kefir z owocami suszonymi albo poprostu sobie wkrajała. Kurcze ja słyszałam własnie że podobno to ze sobą nie koliduje..ale nie jestem pewna sprawdzę to. Bo powiem szczerze że mam na nie ochotęę ale nie wiem jak t osie tyczy z tym łączeniem węgli (owoców) z białkiem czyli kefirkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę ważyc 52 kg.
Mogę się przyłaczyć? Ja jestem od 4 tygodni na diecie, pozostalo mi jeszcze 4 kilogramy:) daje sobie czas na nie do końca sierpnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam w sumie 8kilo już. A jak sie odchudzałam? Duze sniadanie, im pozniej tym mniej jadłam. W dodatku stres zrobił swoje, i dzieki temu tez zdradzalo sie ze 1 lub 2 dni kompletnie nic do ust włozyc nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetka25
thirstyy na ilu forach w koncu się odchudzasz ,wszędzie cie pełno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? ... To może ktoś sie podemnie podszył czy jak?:D Chce ważyc 52kg ,a w jakim czasie tak schudłaś? jakieś cwiczenia? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×