Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca nauczycielka

Ile zarobię?

Polecane posty

Gość początkująca nauczycielka

Zaczynam od września, będę dopiero robiła staż. Będę pracowała w szkole wiejskiej, słyszłałam o jakimś dodatku wiejskim oraz o tym, że podniesiono pensje stażystom. Tak mniej więcej ile "na rękę" mogę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalallalaa
Minimalna płaca zasadnicza brutto w tym roku wynosiła: 1418 zł dla stażysty, 1644 zł dla nauczyciela kontraktowego, 2014 zł dla mianowanego i 2380 zł dla dyplomowanego. Ale średnia płaca jest określona odpowiednio wyżej: 1700 zł dla stażysty, 2126 zł dla nauczyciela kontraktowego, 2976 zł dla nauczyciela mianowanego i 3826 zł dla dyplomowanego. Dostaniesz jednak na 99% te 1418zł brutto + dodatek wiejski 2% od tej kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalalallalaa
Netto to wychodzi 1045,47zł + 28,36zł dodatku wiejskiego miesięcznie (a nawet mniej jeśli jest on opodatkowany, a tego nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka***
mam podobne pytanie bede miala ponad etat,22 godziny dokladnie,tez zaczynam staz.Ile to bedzie na reke? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca nauczycielka
A o co chodzi z tą średnią zarobków? Jak to rozumieć? Bo np. moja przyjaciółka będąc na zastępswie dostawała na rękę ok. 1400 zł, ale miała jeszcze godziny wyrównawcze i jakieś zastępstwa. Głupio mi było pytać dyrektorkę o płace, skoro ona sama nie mówiła na ten temat za wiele. Powiedziała tylko, że jako stażystka będę miała wyższe stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciele to nieroby
za 18h tygodniowo dostają 1400zł netto plus dodatki i jeszcze im źle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczyciele to nieroby
a jeszcze wakacje, ferie i inne wolne dni PŁATNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca nauczyciela
chciałabym te 1400 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca nauczyciela
hmm szkoda, ze nikt nie bierze pod uwagę ile czasu w domu musimy poświęcić na przygotowanie do zajęć :o Konspekty, materiały.. ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca nauczycielka
http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/21645,pensje_nauczycieli_stazystow_wzrosna_o_27_procent.html tu jest mowa o podyżkach, więc to możliwe żeby takie były pensje? Chyba bym umarła ze szczęścia zarabiając 1400 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość początkująca nauczycielka
No google nie bolą, a kalkulator fajny, tylko danych nie znam :o To szukam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszulina
hej ! i le zarabiasz ? bo ja od listopada się załapię na staż, co prawda nie uda mi się go zrobić ale ile dostanę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×