Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznaniara

bez stanika? tak czy nie?

Polecane posty

Gość poznaniara
w pewnym momencie miałam ochotę kupić stanik w najbliższym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahahah
"poznaniara" wybrała się "do miasta" chyba "spod poznaniara" :-D wieś tańczy, wieś śpiewa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxccxbn
hahahhahhh glupia z ciebie debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahahahah
tak tak, głupia bo zdemaskowała wieśniarę oj jaka ja głupia jestem, ojojjoj! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako facet powiem tak: w zasadzie popieram chodzenie bez stanika zwłaszcza latem (ach te dekolty! ;) ) Ale w pewnych sytacjach nalezy jednak wziąć pod uwagę odkrycie Newtona i respektować prawo powszechnego ciążenia :classic_cool: np.: http://www.picscrazy.com/view/60FD Naomiast zdecydowanie popieram brak stanika na plaży. NIECH ŻYJE TOPLESS!!!!! :D http://www.picscrazy.com/view/bch81 http://www.picscrazy.com/view/01NzY Z tym że jeśli chodzi o dół to bym nie przesadzał, chyba że jest to plaza naturystów :) http://www.picscrazy.com/view/2KhkC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie reklama
mobilkinga jest najwiekszym autorytetem:D a skoro badania naukowe do was nie przemawiaja a stereotypy owszem to nic tylko wspolczuc:P a autorce polecam lepsze dopasowanie stanika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co ja jestem kobietą
i tez mi się podobaja większe piersi, ale nie takie jak u tej trzymającej je w rękach baby w linku bywalca:O I nie takie wiszące, tłuste, tylko okrągłe, niezbyt duże, ładne kobiece piersi na szczupłej osobie. A sama mam małe. Ale to ma swoje zalety, bo mają bardzo dobry kształt i spokojnie mogę chadzać bez stanika, co często robię. Oczywiście nie w takim ubraniu, żeby mi cały cyc prześwitywał. Wiadomo, że ludzie lubię tao, co ładne i estetyczne. Ani zupełnie płaskie ani wiszące piersi nie są ładne. Zreszta to tylko fragment ciała i trzeba być nienormalnym, żeby oceniać ludzi tylko ze względu na piersi;) Mam wcięcie w talii i wystający tyłek, ogólnie dość latynoską figurę, niby facetom się to podoba, ale mi nie bardzo:O Zawsze uważałam, że od pasa w górę jestem ładniejsza, bo mam płaski i umięśniony brzuch, ładne ręce, mały i okrągły biust. Ale ostatnio figura bardzo mi się wyrównała, mam ok. 86cm w biuście i 89 w biodrach, 60cm w pasie, więc jestem w zasadzie "równa". Ale wiem, że sa faceci, którym duże biusty się naprawdę nie podobają. Znam przynajmniej dwóch takich. Tzn. wiadomo, że nie przyznaliby się do tego tak w obcym towarzystwie, albo niechętnie, ale widać, że taki typ urody im się po prostu nie podoba. No ale większość facetów pewnie lubi duże piersi- im większe tym lepsze. Nawet takie mało estetyczne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...-----> Tak pieknie się opisałaś swoje skarby że aż chcialoby się powtórzyć za Bohdanem Tomasazeszkim: \"jaka szkoda że państwo tego nie widzą\" ;) A może wrzucisz fotkę??? Jak się krepujesz na forum to chociaż mi na maila ;) A co do urody piersi - pisalem to już wiele razy: Podabają mi się WSZYSTKIE damskie biusty; od maleńkich jak pinezki do wielkich jak arbuzy; i te sterczące i bardziej obwisle. :classic_cool: Ale pod jednym warunkiem: że są CAŁKOWICIE NATURALNE!!! Nie cierpię silikonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdorka
A przepraszam, dokąd ma prowadzic ta dyskusja ? Laska pyta, czy moze chodzic bez stanika. Ja jako kobieta, jak widzę panią bez stanika, to sie patrzę mimowolnie na te cycki, bo jest to jakiś ewenement. Mysle, że chłop też sie popatrzy. To jest zreszta przywilej małych cycków - że mozna w ogole wyjsć bez stanika i to sie jakoś trzyma kupy. ja mam cyce 75D i jakbym wyszła bez stanika, a jeszcze nie daj Boze musiała np. podbiec do autobusu, to byłby cyrk nie z tej ziemi. Cyce falujące we wszystkie strony... Nie wiem, co faceci lubią, a czego nie lubia. To raczej się nie da powiedzieć, że wszyscy lubią tak albo tak. Podejrzewam, ze większosć lubi duże, ale mniejszosć lubi małe i teraz pytanie, ile procent stanowi te mniejszość. Ale tez myślę, że duże cycki to nie maja być takie krowie dojce jak u pani z linka, tylko kształtne, nie powstałe w wyniku ogólnego otłuszczenia organizmu, tylko będące z natury duże, przy w miarę szczupłej sylwetce. Ale powtarzam - jak już ustalimy (a nie ustalimy na pewno), jakie cycki sie komu podobają, to co z tego wyniknie ? Myślę, że tak - ludzie bardziej sie gapią na cycki bez stanika niż na cycki w staniku. Kobiety sie patrzą i niektóre to wkurwia, bo jak tak mozna, mężczyźni popatrzą, niektorzy przejda obojetnie, innym popłynie slina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...ja mam cyce 75D i jakbym wyszła bez stanika, a jeszcze nie daj Boze musiała np. podbiec do autobusu, to byłby cyrk nie z tej ziemi. Cyce falujące we wszystkie strony..." Mmmmmmm........ [rozmarzył się] Fotka!!!! Pliiiiizz!!! Koniecznie fotka!!! Oczywiście bez żadnych tekstyliów!!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreeet
reklama mobilkinga nie jest autorytetem ( zwykle odnosiłem tą nazwę do ludzi, ale widać nei wszyscy wiedzą, jak sie nią poosługiwać..) ale to reklama skierowana do mężczyzn i dlatego uczestniczą w niej kobiety o urodzie schlebiającej męskim gustom, aby przyciągnąć męską uwagę. gdyby paradowały tam laski z małymi biustami, reklama nie robiłaby takiego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz chodzic bez stanika-
masz kształtne piersi to kup sobie naklejki na sutki i po problemie;) do kryski z mielna - kteet to mężczyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasvegas
phe, czy kobiety wolą wysokich? Nie wszystkie, bo ja choć sama mam 172 cm nie lubię wysokich facetów. Tylko równych ze mną, albo - no, do 180 żebym głowy nie musiała zadzierać ;) Tak samo są faceci, którzy lubią "jak im się pierś mieści w dłoni"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż za obrzydlistwo
bez stanika to można sobie po domu pochodzic i co najwyżej na wakacjach w topie, pod który stanik po prostu się nie zmiesci. Ale jak widzę czasami w srodku miasta kobietę ze sterczacymi sutami, to jest to brzydkie. A raz o mało nie porzygałam się widzac taką ryczącą 40-tkę w białym t-shirciez ewidentnie powiększonymi cycami i od tego aż nienaturalnie sterczacymi sutami, nawet dzieci przyglądały się co z tą panią jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjuyt
jak dziewczyny, chodzicie latem w czy bez?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę bez, stanikow nie lubię ich ubierać. Są mało wygodne a po domu chodzę nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bardzo często bez lubię chodzić.W domu często nago i opalam się zawsze w miejscach gdzie można nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To raczej kwestia dobrego wychowania i pewnego społecznego dostosowania. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez stanika niezależnie od wielkośc****ersi. Serio, to niesmaczne i nie fundowałabym nikomu tego widoku, ani sama bym nie chciała mieć takiego widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię chodzić bez, jest mi po prostu wygodniej i skóra oddycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×