Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość słoneczko 123

jak można specjalnie sfałszować wynik testu ciążowego??

Polecane posty

Gość fjyf
Przecież wystarczy kreskę dorysować! Najlepiej byłoby kupić dwa takie same testy, zrobić jeden, zobaczyć jaka to kreska żeby dobrać pisak/długopis, popróbować i potem na drugim narysować drugą. Ale czy to ma sens, tyle wyprawiać ze względu na dupka którego i tak należy zostawić? Wprawdzie można mu dociąć informując że jest się w ciąży i następnie że się go rzuca a ciążę usuwa bo pomiotu takiego debila nie chce się wydać na świat. No ale to ty byś wyszła na zranioną i zdesperowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
do fjyf:podjełam juz decyzje i jej nie zmienie!poprostu myslała ze sie zabawi moim kosztem a teraz ja sie zabawie jego a pozniej go zostawie i niech załuje do konca zycia!chociaz ja wiem czy tacy ludzie wiedza co to znaczy zał;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
do złote piórka!Zaraz zostawie ci wiadomosc na emailu !dogadamy sie co do terminu i formy wysyłki!mam nadzieje ze jestes jescze na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnknjvsjhvd
popieram cie w 100% niech ma palant za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
dzieki po raz enty!bo juz sie pogubiłam czy dobrze robie czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola 81
hej stokrotko też jestem z tobą takich frajerów trzeba uczyć rozumu trzy lata cię oszukiwał to niech troche pocierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
no ja bym Ci też ten mocz wysłała,bo pewnie gotowe testy faktycznie nic nie pomogą,ale widzę że już Ci wyśle kto inny :) daj znać jak tam postępy i jaka była jego reakcja. Niech nie myśli sobie że może bez żadnych konsekwencji zabawiać sie czyimś kosztem i niech ma za to wszystko trochę stresu i zmartwienia :) chyba też bym po takim czymś myślała o jakiejś zemście. Powodzenia i niech Ci sie życie ułoży lepiej z kimś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
do w ciazy a czy mogłabys mi w razie w podac swojego maila bo złote piorka narazie sie cos nieodzywaja i nie wiem czy poprostu wyszła z forum czy sie rozmysliła! jesli nie chcesz podawac swojega maila to napisz na forum a ja wysle ci swoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciąży
Nototerazja@onet.eu - proszę. W razie czego odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 123
do w ciąży: zostawiłam ci wiadomośc na mailu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaw84
witam dziewczyny . Dzisiaj ja jestem w takiej sytuacji co słoneczko czy mi ktos pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w identycznej sytuacji ;) trzy lata z facetem i wyprowadzka namawial mnie na dziecko od 2 lat ;) zdradzal z najwieksza dzi**a w zakladzie ona olala chcial byc ze mna ( nie wiedzialam o tym) po naszej wyprowadzce na ktora on naciskal odezwala sie i na nowo i raz tu raz tu ;) na koniec stwierdzil ze jej nie kocha tylko mnie ;) no i po swietach stwierdzila ze jest w ciazy ;) wyslala zdjecie testu a wiem ze jej przyjaciolka byla w ciazy ;) i zaraz poronila wiec to mogl byc jej.test ;) ale on wierzy bez badan lekarskich wiec jego sprawa ;) z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie wato oszukiwac bo jak sie wyda to stwierdzi ze dobrze wybral ;) wiec olej go to najbardziej boli i brak emocji ;) jak pokazesz ze to Cie nie rusza boli najbardziej a jak nie zadziala to znaczy ze nic do Ciebie nie czuje juz i brz sensu robic cokolwiek ;) wiem ze latwo mowic ale sama jestem w podobnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w internecie pozytywny test ciazowy i nawet usg 3- 4 tydzień ciąży, na test ciazowy możesz nadać coca coli i też wyjdzie pozytywnie mniej ja przy sobie jak by chciał sprawdzić czy mopisz prawdę, na fb wciśnij że jesteś w ciąży itd. zawsze lekarz może się pomylić z polisę czy coś;) powodzenia i dobrej zabawy życzę! Zgotuj mu piekło na ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie tobie dawał kasę na usunięcie to też ją weź i idź sobie na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może weź test owulacyjny facet prawdopodobnie nawet nie wie że coś takiego istnieje a w środku cyklu praktycznie zawsze wychodzą 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup gotowy test i wyślij go mu zdjęcie mmsem z gratulacjami :) na fb bym info nie wstawiała, za dużo znajomych, rodzina itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CZAxnLkatlInUaFVdZ7N2iKi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam taką sytuację... 

I jutro jedyną okazję zemsty 

Błagam kobitki jest któraś z was z Łodzi i pomoże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2008 o 17:07, Gość zielonażmijka napisał:

bo tylko ludzie z lublina i okolic wiedzą co to abramowice 😛

Pierdooolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×