Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasmina100

jak powiedziec rodzicom?

Polecane posty

Gość Jasmina100

Nie wiem czy pojawił sie już taki topik czy też nie... jeśli tak to sie powtórzę jeśli nie to będzie nowy. ;] No dobrze... może zacznę tak, mam 19 lat. Dorosła panna można powiedzieć, ale mam hm problem jeśli można nazwać to problemem. Jak powiedzieć rodzicom. Oboje mają po 40 lat. Rozmawiając z moim mężczyzną doszliśmy do tego że powiemy jak już będziemy mieli załatwione wszystko z mieszkaniem. No dobrze... Ale jak to powiedzieć? Pomożecie?? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorkaz
ale co konkretnie powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 19 lat a gadasz jak 5 latek upisałaś sie tyle a i tak nie wiadamow co chcesz powiedziec piszesz nie istotne rzeczy np co do tego ma że rodzice ma po 40 lat jak i tak nie wiadomo o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im wcześniej tym lepiej potem mogą mieć pretensje że tak późno, że nie ufasz im. Moja koleżanka ustaliła date ślubu , wypisała zaproszenia i dała rodzicom. Oni sie ucieszyli, a poparu minutach powiedziała że ma jeszcze jedna niespodziankę, że będą mieli wnuka. Bądź sama zadowolona i powiedz to z uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
przepraszam, zapomniałam napisać... a przecież to najistotniejsze. Chodzi o to Jak poweidziec rodzicom ze spodziewam sie dziecka. Zreszta czy tak trudno sie domyślić ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
Dziekuje Julli :D Sama sie zorientowała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche trudno sie domyslic bo w pierwszej chwili pomyslałm ze chcecie zmaieszkac razem a nie sądziłam ze chodiz o ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbys nie zaczeła i tak zawsze trzeba powiedziec jedno zdanie: jestem w ciąży. Niestety w tym wypadku nic innego nie wymyslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasmina100
Wiem ze ogolnie chodzi tylko o te słowa : jestem w ciaży. Ale chciałabym to jakoś ładnie "ubrać" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś sie nie starała na jedno wyjdzie. Gdyby to miała być niespodzinka (miła) to tak- jakieś buciki czy inne pierdołki. Ale jeśli to ma byc dla rodziców szok- to jakbyś tego nie obrała w słowa- tobędą wkurzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powiedz wprost....? wpadliśmy i tyle..... jesteś dorosła , odpowiadasz za swoje czyny. Rodzice się powkurzają ale im przejdzie. Przecież nie rzucą ci się w ramiona z gratulacjami - na to będą mieć 9 mies. Powiedz wprost, daj im trochę czasu żeby to przełknęli a potem będą wspólne zakupy bucików i śpioszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×