Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale tandetae

ale oczopipne rzeczy ! tandeta króluje...

Polecane posty

Gość ale tandetae

ale oczoje*ne rzeczy ! fuuj aż rzygać się chce:o tanie bazarowe szmaty.... a jak widze ta modelke z aukcji to juz wiem kolejne ubranie dla dziwki :o http://allegro.pl/item410544182__hicior_super_hit_dres_bad_kitty_l_2008_uvf_.html http://allegro.pl/item407195603__n_e_w_super_top_kamizelka_2008_uvf_.html http://allegro.pl/item407225700__n_e_w_super_tunika_sukienka_m_l_2008_uvf_.html http://allegro.pl/item407196297__n_e_w_super_sexi_spodniczka_38_2008_uvf_.html http://allegro.pl/item408917876__n_e_w_satynowe_marszczone_spodenki_34_.html bleeeeeeeeee :o może osobno to jest ładne ale w takich połączeniach to tylko pod latrnie :o sprzedawca na allegro powinien nazwać swój ssklepik " świat szmat " tandeta w najgorszym wydaniu - a suczki kupują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
nie wiem co ty chcesz od dresiku, ubrała bym czarną dłuższą albo biała podkoszulkę pod spód bluzy i gitarka. A tak na marginesie, nie każdy ma taki styl jak ty i właśnie o to chodzi żeby sie wyróżniać(może nie aż tak na pozostałych zdjęciach) z tłumu. Jestem ciekawa jak ty sie ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
aha a jeśli chodzi o kolory to są teraz w modzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera nastepna
olimpada bezemnie ku zwa ale kiedys powstane i zablysne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prisnessska
dres jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeee
Ubrania dla dzi....ek!!!! Fatalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
tak jasne jakby dziwki chodziły w dresie :) ludzie weźcie sie zastanówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczojebny roz jest obecnie najmodniejszym kolorem we francji, u nas bedzie gdzies za rok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnieeee
ubrałybyście worek od kartofli jakby był modny......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady mi sie akurat podoba, ale mam jedne trampki i max 1 bluzke do tego kupie, moze 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tandetae
straszna zołza>>> poprostu wtraziłam swoje zdanie , modelka ubrana jak dziwka prezentuje ubrania dla dziwek :o np. kamizelka jest ok ale w innym połączeniu a nie takim szmaciarskim rozumiesz??? co do kolorów tak wiem że są hitem bo 2/3 miasta tak sie ubiera- jak na zielonej łączce ze słonecznikami a nad tym wszystkim niebo bezchmurne :o jak ja się ubieram? modnie i oryginalnie :o Turquoise>>>>oczoje*ny róż? Ciekawe czy Francuzki chodzą od stóp do głów w nim- myślę że jednak umiar znają :) czyli za rok nasze ulice się zaróżowią hje hje hje dokładnieeee>>> masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
"A tak na marginesie, nie każdy ma taki styl jak ty i właśnie o to chodzi żeby sie wyróżniać(może nie aż tak na pozostałych zdjęciach) z tłumu." ty widzisz co napisałam ? napisz mi chociaż jedno zdanie w którym twierdze ze te ubranie nie są dla dziwek ! też wyraziłam swoją opinie i podoba mi sie tylko dresik z tych zdjęć co zobaczyłam. no i może ta tunika też mogła by być ale ze spodniami albo legginsami.. HJE HJE HJE :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
A przepraszam w czym Ty chodzisz na siłownię? W kreszach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
A co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Jeśli to było do mnie.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
No dres jak dres ... nie widzę nic w nim szczególnego .. Jeżeli taki beee jest to pewnie kresz preferejszyn ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Ty ale nie rozumiem o co ci biega? Pisze z myśla o mnie czy cuś ? Ja sie wyraziłam chyba jasno wczesniej a tu wyskakujesz jak guma z majtek o jakis kreszach ..?!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Napisz do kogo i wtedy zaczynaj pisać treść aa niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
Do autorki .. a do kogo? Reszty nie czytałam ... jeśli komentuje wypowiedz uczestnika, to to zaznaczam ... Jeśli nie, to jest to do autorki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Ok:) Bo już sie zmieszałam tymi kreszami, dresami, welurami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
straszna zolza - coś tak się zaangażowała? Skąd przypuszczenia, że winię Ciebie za dziwne gusta autorki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inszetti ...
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
inszetti ...- zaangażowałam? Bo tu mnie posądzono o różne rzeczy hehe :) nie no poważnie to wyrażam zdanie na temat ubrań ale nie widzę w niektórych nic złego wręcz zupełnie odwrotnie chętnie bym zakupiła np. dresik czy tunikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
ale rozkminki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tandetae
ok przyznaje rzeczy same w sobie są złe(żeby nie było) ale modelka+stylizacja+dodatki powodują że rzeczy te pachną tandetą na kilometr i wyglądają jak dla szmat :o a że często mi się przewijają te aukcje z taką stylizacją pomyślałam że napisze o tym - bo mnie osobiście zniechęcają do kupna :o albo to: http://www.allegro.pl/item410323828_jd_fashion_2_czesciowy_komplecik_anastazja_gold.html nawet na dyskotekę wstyd w tym złocie pójść :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszna zolza
Dobra każdy ma inne zdanie i tez przyznaje że tego złotego kostiumu czy co to jest (Czy na plaże?!):) nigdy w życiu bym nie zakupiła ale są ludzie o innych gustach i nie każdy lubi to co ty albo co ja wiec trzeba sie z tym pogodzić bo te "ubrania" nie produkują dla mnie czy dla Ciebie tylko dla nas wszystkich więc ktoś dobrze powiedziała o gustach sie nie dyskutuje wiec może zakończmy to rozmowę co? Bo i tak nie dojdziemy to konsensusu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×