Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna* xdd

nigdy się nie całowałam.!

Polecane posty

Gość inna* xdd

Chodzi o to ,że nigdy się nie całowałam , miałam wielu chłopaków, i jakoś nigdy nie miałam odwagi . teraz chciałabym się pocałować z ''nim '' ale nie wiem jak. ;( proszę pomóżcie.;!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Onan
a iile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna* xdd
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ kolezanko a ile masz lat? ..mialas chlopakow ale sie nie calowalas...to bardziej niz dziwne..to niezwykłe jak do tego doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam 15 lat..jeszcze masz czas, jak znajdziesz odpowiedniego faceta to nawet sie nie zorientujesz kiedy cie pocaluje nie siej paniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna* xdd
ale chodzi o całowanie z języczkiem . a nie zwykłe buśś ! xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek Onan
dziołcha nie szalej to nic ciekawego, nie ma się co śpieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sz
w wieku 15lat mialas juz wielu chlopakow? :D pewnie zmiana co 2-3 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhahhahahah
łooooo rany to żeś wymyśliła,pocałuj go najpierw w dupe dopiero w usta napewno mu sie spodoba i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miałam wielu chłopaków, i jakoś nigdy nie miałam odwagi" :D:D:D:D:D czyli mówiac krótko , nie mialaś żadnego chłopaka:P I do roboty dziewczyno!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to sie kurwa teraz dzieje na swiecie mam w rodzinie dziewczynke ktora dopiero co po pierwszej komunii swietej wybierala sie na kolonie...zbuntowala sie i powiedziala ze nie pojedzie jak jej nie kupią stringów :O podobno wszystkie kolezanki juz miały :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna* xdd
heh xdd ; d ale łach . xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, ja zaczęłam się calowac mając dopiero 19 lat i jakoś nie panikowalam tak jak Ty... dziecko drogie, zajmij się szkolą a nie calowaniem... jeszcze tego by brakowalo, zebyś zadała pytanie czy poprzez całowanie można zajść w ciążę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowana...
a mozna czy nie? btw szkola teraz sie nie zajmie, bo wakacyje są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ja dopiero calowalam
się pierwzy raz mając 17 lat ze swoim pierwszym chlopakiem, a teraz mam 22 lata i w sumie całowałam się z pięcioma i z żadnym poza tym pierwszym nie byłam związana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matko ja dopiero calowalam
a Ty to w ogółe, wstydż się że o tym takm intesywnie myślisz. mam kuzynki w Twoim wieku i nie wyobrażam ich sobie całujących się z jakimś chłopakiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po cholere co pare slów jest to \" XD\" , jak juz chcesz emokotion uzywac to z sensem, adekwatnie do sytuacji (w koncu mamy do czynienia z Twoim dramatem zyciowym nieprawdaż ?! 😭 ) oraz zgodnie z systemem kafeteryjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XD najczęściej widzę u dzieciaków w wieku gimnazjalnym i przyznam, że rozwala mnie to:o Myślą, że są już dorośli jak np. nasza droga autorka, która miała już wieeelu chłopaków:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnGeL97
Ja tez sie nie calowalam ale mam 12 lat... wczoraj na gg chloak mi napisal ze mni kocha i ze chce sie ze mnna calowac a na koiec napisal ze o 10:30 na dwozre i na przywitanie calus... ja ni zdazylam mu ospisac bo byl niedostepny;/;/;/ Pomozcieeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo nie wiem
A co ja mam powiedzieć? Ja mam 20 lat i to już nie jest śmieszne... Dawałam co najwyżej buzi w policzek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutki16
ekhmmm......inna po pierwsze czy ten chłopak cie kocha po drugie calować sie umiesz nawet z jezyczkiem tylko jeszc ze tego nie odkryłas w sobie.....a co do angel97 to co strasznego ze na powitanie całus??jak go kochasz to sie przełóamiesz...i samo z siebie wyjdzie nie bój sie bo nie ma czego.....a tak wogule to czemu tak karcicie 16 latkow całujacych sie??ja tez mam 16 lat i jedna dziewczyne przez 3 lata juz i sie z nia całuje codziennie i ja kocham a wiec nie musze tak jak niektorzy całoac sie w wieku 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milutki16
a inna wiesz czemu twoj chłopak powiedział"calus na powitanie"...... pewnie sie z kolegami zaqlozył o to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×